Patchcord FO simplex E2000, APC-SC, PC 9, 125um SM 2m

Tisk Tisk        
Oblíbené Oblíbené        
Doporučit Doporučit        
Twitter Twitter       
Kód:194603
PartNo:
Umístění:v externím skladu
Dostupnost:3 - 5 dní
Cena bez DPH: 789 Kč
Cena s DPH: 955 Kč
Včetně zákonných poplatků.

Popis produktu:

Patchcord FO simplex E2000/APC-SC/PC 9/125um SM 2m

simplexní FO (fiber optic) propojovací kabel, SM (single-mode)

konektory:
E2000, broušení APC
SC, broušení PC

Parametry:

Délka optického patch kabelu: Délka 2 m
Záruční podmínky: 24 měsíců