Optoma projektor X305ST (FULL 3D, XGA, 3 000 ANSI, 18 000:1, HDMI, 2x VGA, 2W speaker)

Optoma projektor X305ST (FULL 3D, XGA, 3 000 ANSI,
Tisk Tisk        
Oblíbené Oblíbené        
Doporučit Doporučit        
Twitter Twitter       
Kód:596718
PartNo:95.8TM01GC0E
Umístění:v externím skladu
Dostupnost:3 - 5 dní
Cena bez DPH: 14 711 Kč
Cena s DPH: 17 800 Kč
Včetně zákonných poplatků.
Ostatní foto:
  • Optoma projektor X305ST (FULL 3D, XGA, 3 000 ANSI,
  • Optoma projektor X305ST (FULL 3D, XGA, 3 000 ANSI,
  • Optoma projektor X305ST (FULL 3D, XGA, 3 000 ANSI,
  • Optoma projektor X305ST (FULL 3D, XGA, 3 000 ANSI,

Popis produktu:

3D projekce v nejmenších místnostech
Full 3D projektor X305ST s lampou 3000 ANSI lumenů je určen k zobrazování jasných, bohatých, pestrých, křišťálově čistých obrazů, jak pro vzdělávání, tak pro podnikatelské záměry. S technologii Short Throw můžete tyto obrazy promítat i v těch opravdu malých prostorech a zvyšovat vzdělávací potenciál křišťálově čistým 2D, nebo neuvěřitelným 3D obrazem. Životnost lampy činí až 10 000 hodin* a v kombinaci s technologii Eco šetří vaše úspory.
Světlé, detailní a barevné promítání
Lekce ve třídě a prezentace v zasedací místnosti vyžadují ostrý a kvalitní obraz. Technologie DarkChip3 ™ od společnosti Texas Instruments vytváří ohromující 18 000 : 1 kontrastní poměr pro ostrou grafiku a křišťálově čistý text. Ostřejší bílá a ultra bohatá černá oživují snímky a dělají text čitelnější.
Přednastavené režimy zobrazení vám umožní dosáhnout dokonalých obrazů na různých površích, včetně obrazovek a interaktivních tabulí.

Chcete-li zachovat čistotu obrazu, Optoma projektory jsou navrženy s technologií DLP tak, aby zabraňovaly degradaci v průběhu času, a poskytují stálý výkon pixelů.

Chopte pozornost publika s jasnými a živými promítanými obrazy díky technologii BrilliantColor ™ obsažené v X305ST.
Short Throw Projekce
Promítejte obraz s uhlopříčkou 60 palců již z 77 cm. Short Throw projektor minimalizuje vzdálenost projektoru od projekční plochy, což vám umožní umístit projektor blíže ke stěně, což snižuje stíny a umožňuje prezentovat s lehkostí.
Inspirujte své studenty
Výuka ve 3D je nejnovější inovací v technologii vzdělávání a otevírá nové cesty učení jak pro pedagogy, tak pro studenty. Zapojte a inspirujte své studenty s lekcemi vyučovaných v 3D - poznávat svět, cestovat po zemi, vidět vnitřek těla, nebo přinášet nové nápady do života. 3D projektory Optoma vezmou výuku na zcela novou úroveň ponoření a zábavy.

Jak funguje 3D?

Použití inherentní rychlost technologie DLP, 3D Full s ohromující rychlostí 120 Hz, umožní zobrazit plnobarevné stereoskopické 3D.
3D efekt vzniká tím, že rozdělí signál do dvou standardních video proudů, každý pro každé oko. Použitím 3D brýlí probíhá následně filtrace každého toku do správného oka a Váš mozek poté kombinuje oba tyto proudy, pro úplný skok do reálného života.
3D efekt vzniká tím, že rozdělí signál do dvou standardních video proudů, každý pro každé oko. Použitím 3D brýlí probíhá následně filtrace každého toku do správného oka a Váš mozek poté kombinuje oba tyto proudy, pro úplný skok do reálného života.
Co potřebujete? 1. Optoma X305ST, 2. 3D brýle Optoma ZD301, 3. 3D zařízení a 3D vzdělávací software
Ovládání projektoru
Společnost Optoma představuje širokou škálu možností, jak můžete řídit a monitorovat projektor vzdáleně.
RS232 - Optoma projektory přicházejí s rozsáhlým souborem RS232 příkazů, takže je jednoduché s jejich pomocí snadno projektor spravovat.

AMX Kompatibilita - Dynamic Discovery Protocol je začleněna do projektoru což umožňuje snadnou instalaci se systémy s kontrolním systémem AMX.

Zelené řešení
Eco Mode - Protože úspora energie šetří peníze! Eco + technologie snižuje spotřebu energie na pouhých 30%. Tato inteligentní funkce může více než zdvojnásobit očekávanou životnost lampy, snížením celkových nákladů na provoz projektoru a snížením nákladů na jeho údržbu.

Automatické vypnutí - Mohou nastat případy, kdy je projektor ponechán v provozu i když se nepoužívá. Chcete-li ušetřit energii, funkce "Auto Power Off" zajistí, že se projektor automaticky vypne po uplynutí nastavené doby, po kterou není používán.

Eco AV Mute - Mohou nastat případy, kdy je projektor ponechán v provozu i když se nepoužívá. Chcete-li ušetřit energii, funkce "Auto Power Off" zajistí, že se projektor automaticky vypne po uplynutí nastavené doby, po kterou není používán.
Fungujte bezdrátově (příplatková výbava)
WPS-3 adaptér umožňuje připojit a zobrazit prezentace a video materiál bezdrátově. (Napájen přes VGA vstup)
5 let záruka Optoma
Jsme naprosto si jistí, že náš projektor po mnoha letech používání bude poskytovat naprosto stejně kvalitní barevné podání jako v den, kdy jste si jej pořídili. Na toto poskytuje Optoma oficiální záruku 5 let.

* Typická životnost lampy dosažena prostřednictvím testování se bude lišit od skutečné, kvůli podmínkám v prostředí, ve kterém se projektor používá.

Parametry:

Svítivost (v ANSI lumenech): 3000
Kontrast (hodnota : 1): 15 000
Technologie projektoru: DLP
Skutečné rozlišení projektoru: XGA (1024 x 768)
Životnost lampy (v hodinách): 6000
Rozhraní: HDMI
Rozhraní: VGA
Rozhraní: Kompozitní
Rozhraní: USB 2.0
Rozhraní: 3.5mm Jack
Rozhraní: S-Video
Výbava: Dálkové ovládání
Výbava: Reproduktory
Výbava: 3D
Uchycení: Na stůl
Záruční podmínky: 24 Měsíc(ů)