LIBOX Držák LCD BERLIN 37-70 palců LB-120 (bílá barva)

Tisk Tisk        
Oblíbené Oblíbené        
Doporučit Doporučit        
Twitter Twitter       
Kód:1463971
PartNo:BX7559
Umístění:není skladem
Dostupnost:neznámá
Cena bez DPH: 874 Kč
Cena s DPH: 1 058 Kč
Včetně zákonných poplatků.
    Produkt se již neprodává    

Popis produktu:

Standard VESA
max
600x400
Palců
(pro TV o úhlopříčce)
37-70 palců
Nosnost
50 kg
Vzdálenost od stěny min / max
80 mm
Televizní držák značky Libox označený jako BERLIN je nástěnný regulovaný držák pro televizory s úhlopříčkou od 37 do 70 palců a disponuje standardem VESA 600x400 (VESA 400x200, VESA 200x200, VESA 100x100, VESA 200x100, VESA 100x200).
Tento nástěnný regulovatelný LCD držák udrží televizor, (monitor) o váze až 50 kg a přesto umožňuje regulaci úhlu náklonu. Vzdálenost od stěny 80 mm. Hmotnost samotného držáku je pouhých 2,6 kg.
Držák Libox se je vhodný do všech pokojů, kde se postará o perfektní zavěšení Vašeho LCD zažízení a poradí si i s většími prostory pro precizní umístění Vaší televize na zeď.
Vhodné umístění do obyvacího pokoje, dětského pokoje, ložnice a svou službu splní i ve Vaší kuchyni nebo předsíně.
Tento fixní držák se vyznačuje svou komplexní univerzálností, velkou nosností za více než dostupnou cenu.
Hodí se všude, kde je požadavek zavěsit Váš televizor na rovnou svislou plochu a kde není potřeba otočit televizi do pravé nebo levé strany.
Přesto při použití tohoto kvaltitního držáků můžete nastavit nachýlení pro Vámi ideální a požadovaný úhel.
TV držák Libox - Praha je vyprodukován z kvalitní ocele, tudíž je velmi bezpečný. Držáky Libox se vyznačují a vynikají špičkovou konstrukcí, stabilitou a pevností.
Balení obsahuje kompletní návod i s výkresy v češtině, díky čemuž se montáž Vašeho kvalitního držáku stává velmi jednoduchou záležitostí za dostupnou cenu.
Pro naprosto bezproblémové zavěšení Vaší televize je tento kvalitní držák vybaven kompletní potřebnou sadou pro montáž, včetně minimalistické vodováhy.
Tento televizní držák může být bude témeř neviditelný na Vaší bílé, případně jinak světlé zdi. Tento model je dostupný i v černé barvě.
Tento televizní držák bude témeř neviditelný na Vaší bílé, případně jinak světlé zdi - provedení v bílé barvě.
Záruční podmínky: 2 rok(y)


Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.