TOSHIBA HDD X300 4TB, SATA III, 7200 rpm, 128MB cache, 3,5"

Tisk Tisk        
Oblíbené Oblíbené        
Doporučit Doporučit        
Twitter Twitter       
Kód:935150
PartNo:HDWE140EZSTA
Umístění:není skladem
Dostupnost:neznámá
Cena bez DPH: 2 869 Kč
Cena s DPH: 3 471 Kč
Včetně zákonných poplatků.
    Produkt se již neprodává    

Popis produktu:

Výkonný pevný disk X300
3,5 palcový interní pevný disk Toshiba X300 je určen pro profesionální nebo herní počítače. Nabízí spolehlivé velkokapacitní úložiště, které je zároveň velice výkonné. To vše umožňuje celá řada pokročilých funkcí, včetně ultra vysoké vyrovnávací paměti 256 MB nebo 128 MB.
Vysoký výkon
Při 7200 otáčkách za minutu a kapacitě 256 MB nebo 128 MB vyrovnávací paměti jsou vaše data bezpečně uložena a jsou rychle dostupná. Ať už jde o hry nebo velké soubory, které potřebujete zálohovat anebo pracujete s několika aplikacemi najednou, zachová si disk X300 svůj vysoký výkon po dlouhou dobu. Tento disk je ideálním pomocníkem pro grafické designéry a kreativce, protože je schopen spolehlivě fungovat i při vysoké zátěži.
Pracuje dlouho a neúnavně
Potřebujete-li dlouhou a vysokou výdrž, je pro vás disk X300 ideální. S kapacitou až 10 TB splní všechny vaše požadavky na rychlý zápis, čtení a bezpečnost dat.
Reaguje okamžitě
Dvoustupňový pohon disku X300 je naprosto přesný a je konstruován tak, aby byly vyloučeny případné vibrace čtecí hlavy. Díky tomu je čtení i zápis rychlejší a přístup k vašim datům okamžitý.
Plynulý chod
Vibrace jsou nepřítelem plynulého chodu pevných disků. Technologie Toshiba Stable Plater vibrace minimalizuje a stabilizuje hřídel motoru. To zkvalitňuje přenos a maximalizuje výkon při čtení i zápisu.
Vaše data v bezpečí
Do disku X300 je integrován také interní snímač otřesů, který zajišťuje, že nedojde ke ztrátě vašich dat. Tato technologie navíc chrání pevný disk při přepravě, kdy by mohlo dojít k nechtěnému kontaktu hlavy a disku a tím k poškození či ztrátě dat.
Kvalitní konstrukce s dlouhou výdrží
Společnost Thosiba s více než 50 lety zkušeností v oblasti technologie pevných disků a bezkonkurenčních standardů kvality navrhuje pevné disky tak, aby měly vynikající výkon, vysokou kapacitu a byly bezpečným místem pro vaše data.
Technické specifikaceBasic Specifications
Form factor: 3.5-inch

Interface: SATA 6.0 Gbit/s

Advanced Format (AF): Yes

RoHS compatible: Yes

Halogen Free: Yes

Shock Sensor: Yes
Performance
Rotational speed: 7,200 rpm

Buffer size: 256 MB (10 TB), 128 MB (4 TB - 8 TB)

Average latency: 4.17 ms

Native Command Queing (NCQ): Supported

Parametry:

Typ disku: HDD
Formát: 3.5"
Kapacita pevného disku (v GB): 4 000
Rozhraní: interní Serial ATA III
Rychlost otáček (v RPM): 7 200
Velikost bufferu (v MB): 128
Záruční podmínky: 24 Měsíc(ů)