WD GOLD RAID 3,5" - 6TB, 7200rpm, SATA-III, 128MB cache, WD6002FRYZ

WD GOLD RAID 3,5" - 6TB, 7200rpm, SATA-III, 128MB
Tisk Tisk        
Oblíbené Oblíbené        
Doporučit Doporučit        
Twitter Twitter       
Kód:1105007
PartNo:WD6002FRYZ
Umístění:v externím skladu
Dostupnost:3 - 5 dní
Cena bez DPH: 5 398 Kč
Cena s DPH: 6 531 Kč
Včetně zákonných poplatků.
Ostatní foto:
  • WD GOLD RAID 3,5" - 6TB, 7200rpm, SATA-III, 128MB
  • WD GOLD RAID 3,5" - 6TB, 7200rpm, SATA-III, 128MB
  • WD GOLD RAID 3,5" - 6TB, 7200rpm, SATA-III, 128MB
  • WD GOLD RAID 3,5" - 6TB, 7200rpm, SATA-III, 128MB
  • WD GOLD RAID 3,5" - 6TB, 7200rpm, SATA-III, 128MB
  • WD GOLD RAID 3,5" - 6TB, 7200rpm, SATA-III, 128MB
  • WD GOLD RAID 3,5" - 6TB, 7200rpm, SATA-III, 128MB

Popis produktu:

Pevné disky WD Gold™ mají až desetkrát vyšší kapacitu zatížení než disky pro stolní počítače a využívají pokročilou technologii, která poskytuje v odvětví jedinečnou spolehlivost, kapacitu, spotřebu energie a výkon. Pevné disky WD Gold™ jsou navržené pro spousty aplikací pro datová centra a jsou perfektní pro servery s vysokou dostupností a pole úložišť vyžadující nejrobustnější úložná zařízení s nepřetržitou prémiovou zákaznickou podporou.
Kompletní řada kapacit Nearline – pevné disky WD Gold™ nabízí kapacity vyžadované v těch nejnáročnějších prostředích datových center – od serverů základní úrovně po špičkové podnikové systémy úložišť.
Možnost vysokého zatížení – pevné disky WD Gold™ jsou navrženy tak, aby dokázaly zpracovat až 550 TB za rok – což patří mezi nejvyšší možnosti zátěže ze všech 3,5palcových pevných disků – poskytují výkon i spolehlivost každému prostředí datového centra.
Vysoká úroveň spolehlivosti – s až 2,5 milionu hodin MTBF poskytují pevné disky WD Gold™ jednu z nejvyšších úrovní spolehlivosti a odolnosti pro roční provoz (24 x 7 x 365) v nejnáročnějších prostředích úložišť.
Ochrana proti vibracím – zdokonalená technologie RAFF™ obsahuje sofistikovanou elektroniku, která monitoruje disk a odstraňuje lineární i rotační vibrace v reálném čase. Výsledkem je významné zlepšení výkonu v prostředích s vysokými vibracemi v porovnání s našimi pevnými disky pro stolní počítače.
Časově omezené obnovování chyb specifické pro disková pole RAID (TLER) – omezuje výpadky disku způsobené rozšířenými procesy obnovování chyb pevných disků, které jsou běžné u disků stolních počítačů.
Technologie dynamické výšky letu – výška letu každé čtecí a zapisovací hlavy je upravována v reálném čase tak, aby se dosáhlo optimální spolehlivosti.
Technologie duální vystavovací mechaniky – systém pro nastavení hlavy se dvěma vystavovacími mechanikami, který vylepšuje poziční přesnost záznamové stopy dat / záznamových stop dat. Primární vystavovací mechanika poskytuje přibližné přemístění za použití běžných elektromagnetických principů vystavovací mechaniky. Sekundární vystavovací mechanika využívá piezoelektrický pohyb k doladění nastavení hlavy na vyšší stupeň přesnosti.
Testování kompatibility - všechny pevné disky WD Gold™ jsou podrobeny rozsáhlému testování na různých oblíbených systémech úložišť OEM, SATA řadičích a hostitelských adaptérech, aby se zajistila jednoduchá integrace řešení plug and play.
Nadstandardní podpora - součástí každého pevného disku WD Gold™ je vyhrazená nepřetržitá telefonická podpora.
• Speciálně určeno pro použití v podnikových serverech, serverech datových center a systémech úložišť
• Nepřetržitá (24 x 7 x 365) spolehlivost při zatíženích až 550 TB za rok
• Vysoká úroveň spolehlivosti až 2,5 milionu hodin MTBF
• Výkon optimalizovaný pro velké zatížení při používání
• Pětiletá omezená záruka
Záruční podmínky: 60 měsíc(ů)