HP K2500 Wireless Keyboard - KEYBOARD - česká

HP K2500 Wireless Keyboard - KEYBOARD - česká
Tisk Tisk        
Oblíbené Oblíbené        
Doporučit Doporučit        
Twitter Twitter       
Kód:956136
PartNo:E5E78AA#AKB
Umístění:v externím skladu
Dostupnost:3 - 5 dní
Cena bez DPH: 523 Kč
Cena s DPH: 633 Kč
Včetně zákonných poplatků.
Ostatní foto:
  • HP K2500 Wireless Keyboard - KEYBOARD - česká
  • HP K2500 Wireless Keyboard - KEYBOARD - česká

Popis produktu:

Milujete svůj tablet, ale chybí vám plnohodnotná klávesnice? Máme pro vás řešení – bezdrátová klávesnice HP K2500 s možností bezdrátového připojení. Obsahuje plnohodnotný číselný blok, vyhrazené klávesové zkratky a je plně kompatibilní se systémem Windows 8. Navíc je odolná proti kapalinám, má nízkoprofilový design a je tichá při práci. Základní funkce, které potřebujete, s určitou nadstavbou!
Funkce
- Tenký profil s komfortním, jemným sklonem, osvědčená plnohodnotná klávesnice a plnohodnotný číselný blok činí z této klávesnice ideální nástroj pro zadávání textu a číslic.

- Využijte kouzlo systému Windows 8 na maximum pomocí klávesových zkratek. Tyto klávesové zkratky umožňují rychle provádět každodenní úkony a lze k nim přiřadit vlastní funkce.

- Hardwarový klíč USB Nano stačí jen zapojit a ihned naváže bezdrátové připojení. Užívejte si volnost a spolehlivé připojení na vzdálenost až 10 m (30 stop).

- V klidu se posaďte. Sedněte si blíže. Podívejte se dolů. Podívejte se dopředu. Nastavitelné podpěry klávesnice poskytují perfektní sklon pro pohodlné psaní.

Technické údaje
Popis konektoru : Bezdrátový nano přijímač USB

Parametry:

Typ klávesnice: Membránová
Rozhraní klávesnice: Bezdrátová
Lokalizace klávesnice: CZ
Výbava klávesnice: Multimediální klávesy
Záruční podmínky: 24 Měsíc(ů)


Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.