Xerox Phaser 6022Ni Barevná HiQ LED tiskárna, A4, 18ppm, USB, NET, Wi-Fi, 256mb, PCL, Apple AirPrint, Google Cloud Print

Xerox Phaser 6022Ni Barevná HiQ LED tiskárna, A4,
Tisk Tisk        
Oblíbené Oblíbené        
Doporučit Doporučit        
Twitter Twitter       
Kód:863916
PartNo:6022V-NI
Umístění:v externím skladu
Dostupnost:3 - 5 dní
Cena bez DPH: 4 760 Kč
Cena s DPH: 5 759 Kč
Včetně zákonných poplatků.
Ostatní foto:
  • Xerox Phaser 6022Ni Barevná HiQ LED tiskárna, A4,
  • Xerox Phaser 6022Ni Barevná HiQ LED tiskárna, A4,
  • Xerox Phaser 6022Ni Barevná HiQ LED tiskárna, A4,
  • Xerox Phaser 6022Ni Barevná HiQ LED tiskárna, A4,
  • Xerox Phaser 6022Ni Barevná HiQ LED tiskárna, A4,
  • Xerox Phaser 6022Ni Barevná HiQ LED tiskárna, A4,

Popis produktu:

Xerox Phaser 6022
Kompaktní barevná LED tiskárna Phaser 6022 vyniká v malých kancelářských prostředích, kde působivé barvy, rychlost, Wi-Fi připojení a snadné použití znamenají pro váš tým možnost soustředit se na to podstatné: na vaše podnikatelské cíle.
Vysoká výkonnost
Více odvedené práce, méně čekání. Barevná LED tiskárna Phaser 6022 nabízí černobílý i barevný tisk rychlostí 18 stran za minutu a vyhotoví barevný výtisk za méně než 13 sekund.

Více než dostatečný výkon. Díky 525MHz procesoru a velkoryse dimenzované standardní paměti snadno zvládnete každodenní úkoly včetně stránek plných grafiky, fotografií a grafů.

Vynikající obrazová kvalita. Zvýšená obrazová kvalita 1200 x 2400 dpi poskytovaná tiskovým modulem Hi-Q LED zaručuje barevný tisk ve vysokém rozlišení s přesným umístěním na stránce a fantastickým podáním detailů.

Barvy podle vašich představ. Doladění barev bezprostředně před tiskem zvládne odborník i nováček díky výkonným, snadno použitelným ovládacím prvkům tiskového ovladače Xerox.
Snazší každodenní práce
Jednodušší postupy. Pro zjednodušení práce v malých kancelářích jsou k dispozici výkonné funkce včetně navigátoru pro nastavení papíru, který eliminuje práci metodou pokusů a omylů při tisku na vlastní velikosti papíru a libovolné typy od běžného kancelářského papíru až po obálky a štítky.

Tisk z libovolného místa. Připojte se bez síťových kabelů přes standardní vestavěné Wi-Fi rozhraní s možností nastavení jedním dotykem. Stačí jen stisknout tlačítko WPS na barevné LED tiskárně, potom tlačítko WPS na směrovači s podporou Wi-Fi a vzápětí už můžete pracovat a tisknout odkudkoli.

Zjednodušené propojení. V režimu Wi-Fi Direct mohou mobilní telefony, tablety a notebooky navázat bezpečné spojení přímo s barevnou LED tiskárnou, i když nemáte k dispozici existující bezdrátovou síť.

Apple AirPrint™. Zůstaňte mobilní s vestavěnou podporou standardu Apple AirPrint™. E-maily, fotografie a důležité kancelářské dokumenty můžete tisknout přímo z iPhone nebo iPadu od společnosti Apple.
Konzistentně spolehlivé výsledky
Bezkonkurenční tisková technologie. Tato tiskárna využívá prověřený tiskový modul Hi-Q LED instalovaný jako kvalitní komponenta do mnoha zařízení vyšší třídy, s nimiž pracují designéři a výtvarníci dodávající klientům grafické návrhy i umělecké tisky.

Toner Xerox EA-Eco. Vyvinut pro jasný detailní obraz, hladkou grafiku a ostrý text s mimořádným leskem a čitelností – to vše při nízkých fixačních teplotách, které šetří energii.

Efektivní tisk. Barevná LED tiskárna Phaser 6022 používá snadno vyměnitelné tonerové kazety. Není třeba kupovat, skladovat a vyměňovat žádné jiné spotřební materiály, což zjednodušuje provoz a správu zásobních materiálů a současně minimalizuje dobu potřebnou k výměně součástí.
Specifikace

Typická spotřeba v zapnutém stavu: 45 W

Technologie tisku: Laser. barevná

Maximální formát tisku: A4

Rozhraní tiskárny: 10/100BaseTX Ethernet, Vysokorychlostní rozhraní USB 2.0, Wi-Fi Direct, Wi-Fi b/g/n
Tiskové parametry
Maximální tiskové rozlišení: 2 400 DPI

Vstupní zásobník: 150 ks

Výstupní zásobník: 100 ks

Rychlost tisku černobíle: 10 str./min.

Rychlost tisku barevně: 12 str./min.

Doba tisku první strany (čb tisk): 12 s
Obsah balení
Tiskárna Phaser 6022

Tonerová kazeta (kapacita: 500 stran)

Napájecí kabel

USB kabel

Software a dokumentace

Parametry:

Tisková technologie: LED
Maximální formát tisku/média: A4
Skutečné rozlišení tiskárny (v DPI): 1200x2400
Rozhraní tiskárny: USB
Rozhraní tiskárny: Síťové
Rozhraní tiskárny: Wi-Fi
Maximální rychlost tisku (A4 za minutu): 18
Automatický oboustranný tisk (Duplex): Ne
Standardní počet vstupních zásobníků: 1
Maximální počet vstupních zásobníků: 1
Funkce: Barevný tisk
Záruční podmínky: 24 Měsíc(ů)