SAMSUNG LFD 32" LH32DMEPLGC, EN 1920 x 1080, 8ms, HDMI, repro, VESA

SAMSUNG LFD 32" LH32DMEPLGC, EN 1920 x 1080, 8ms,
Tisk Tisk        
Oblíbené Oblíbené        
Doporučit Doporučit        
Twitter Twitter       
Kód:885818
PartNo:LH32DMEPLGC/EN
Umístění:v externím skladu
Dostupnost:3 - 5 dní
Cena bez DPH: 15 466 Kč
Cena s DPH: 18 714 Kč
Včetně zákonných poplatků.
Ostatní foto:
  • SAMSUNG LFD 32" LH32DMEPLGC, EN 1920 x 1080, 8ms,
  • SAMSUNG LFD 32" LH32DMEPLGC, EN 1920 x 1080, 8ms,
  • SAMSUNG LFD 32" LH32DMEPLGC, EN 1920 x 1080, 8ms,
  • SAMSUNG LFD 32" LH32DMEPLGC, EN 1920 x 1080, 8ms,
  • SAMSUNG LFD 32" LH32DMEPLGC, EN 1920 x 1080, 8ms,
  • SAMSUNG LFD 32" LH32DMEPLGC, EN 1920 x 1080, 8ms,
  • SAMSUNG LFD 32" LH32DMEPLGC, EN 1920 x 1080, 8ms,
  • SAMSUNG LFD 32" LH32DMEPLGC, EN 1920 x 1080, 8ms,

Popis produktu:

Neustálá pozornost publika díky profesionálnímu digitálnímu prezentačnímu řešení s vysokým výkonem
Digitální prezentační řešení řady DMD je mimořádně odolné a výkonné, díky čemuž je ideálním řešením pro každou firmu nebo organizaci, jejíž zisky závisí na nepřetržitém provozu. Zvyšte svůj obrat využíváním ověřených technologií společnosti Samsung, které vám umožňují neustále poutat pozornost publika a informovat ho zobrazováním bohatého obsahu na digitálních monitorech se špičkovou kvalitou. Díky své mimořádné viditelnosti a špičkovému jasu 450 nitů bude digitální prezentační řešení řady DMD aktivně oslovovat vaše diváky kdekoli ve vašem obchodním prostředí.
Zvyšte výkonnost své firmy pomocí pokročilé platformy SSSP druhé generace
Digitální prezentační řešení řady DMD je založeno na výrazně vylepšené integrované platformě SSSP druhé generace. Nový špičkový čtyřjádrový procesor SoC podstatně zvyšuje výkon a zajišťuje pozoruhodně rychlejší zpracování sdělení s bohatým obsahem. Zvýšený výkon zajišťuje podporu interaktivních funkcí digitálního prezentačního řešení, které jsou k dispozici pro modely všech velikostí prostřednictvím volitelné dotykové povrchové vrstvy. Tato inovativní funkce, jediná svého druhu na světě, obohacuje vaše sdělení o poutavou interaktivitu, aniž byste museli použít počítač. Školy, podniky a další organizace tak nyní mohou nabízet interaktivní prezentaci s menšími výdaji a problémy. Platforma SSSP druhé generace kromě toho podporuje funkci obrazu v obraze (PIP), která může pokrývat více než 50 procent plochy digitálního monitoru, díky čemuž umožňuje dosáhnout lepší provozní výsledky než digitální prezentační řešení s dvoujádrový procesorem, která umožňují vyhradit pro tuto funkci méně než 50 procent plochy.
Snadno spravujte digitální prezentace pomocí zjednodušeného rozhraní domovské obrazovky, nástrojů a šablon
Uživatelské rozhraní domovské obrazovky s novým designem vám umožní zažít intuitivní a příjemné ovládání funkcí digitálního prezentačního řešení. Domovská obrazovka obsahuje nejčastěji používané funkce, které jsou pohodlně dostupné v novém designu prostředí vyznačujícím se velkými tlačítky nabídek, která zjednodušují používání. Na domovské obrazovce se zobrazuje i výběr konfigurací nabídek, které lze přizpůsobit tak, aby namísto předvoleného výběru obsahovaly často používané nabídky umožňující rychlý přístup. Přidáním volitelné dotykové povrchové vrstvy lze uživatelské rozhraní domovské obrazovky změnit na dotykově ovládané uživatelské prostředí.
Digitální prezentační řešení řady DMD obsahuje i výkonné nástroje na správu obsahu, které jsou určené k používání ve firmách.
Kdekoli a kdykoli bezdrátově spravujte digitální monitory pomocí mobilního zařízení
Digitální prezentační řešení řady DMD je vybavené modulem Wi-Fi, který umístění snadno přenášet, přehrávat, sdílet a plánovat digitální obsah bez fyzického připojení. Můžete tak zapomenout na otravné kabely a konektory. Pomocí funkcí mobilní aplikace, které umožňují ovládat a sdílet obsah, můžete nasadit a spravovat obsah prakticky z libovolného místa pomocí inteligentního telefonu, počítače nebo tabletu s připojením Wi-Fi, díky čemuž získáte maximální flexibilitu. Pomocí modulu Wi-Fi můžete dokonce bezdrátově nakonfigurovat a nasadit obsah do nových instalací digitálních prezentačních řešení. Tato funkce je ideální pro místa s problematickou instalací kabeláže.
Zařiďte svůj prostor stylově pomocí elegantního digitálního prezentačního řešení s možností přizpůsobení barvy
Elegantní a špičkový design digitálního prezentačního řešení řady DMD zlepší atmosféru ve vašem obchodním prostředí a zároveň pozdvihne vaši značku. Toto stylové řešení se vyznačuje mimořádně úzkým rámem se šířkou jen 9,5 mm, na který lze volitelně nainstalovat tenký rám dostupný v matné černé, černé s tenkými liniemi, dřevěné nebo titanové povrchové úpravě, která se hodí ke každému zařízení. Profil se šířkou 49,9 mm a neviditelné logo ve stylu visačky rovněž zajistí, že digitální prezentační řešení dokonale doplní design vašeho interiéru.
Technické specifikace
Typ panelu: 60Hz D-LED BLU

Dynamický kontrastní poměr: Mega
Barevnost displeje: 16.7 M

Barevné rozpětí: 72%

Jas: 350 nitů
Displej
Úhlopříčka obrazovky: 48 palců

Rozlišení: 1.920 x 1.080

Parametry:

Úhlopříčka obrazovky: 32"
Technologie TV: LED
Rozlišení: Full HD 1920x1080
Rozhraní: VGA
Rozhraní: Komponentní
Rozhraní: 3.5mm Jack
Rozhraní: LAN
Rozhraní: DVI
Formát obrazovky: 16:9
Svítivost (nit): 400
VESA: 200 x 200
Doba provozu: 24/7
Záruční podmínky: 36 Měsíc(ů)


Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.