SAMSUNG Hotelová TV 32 HG32EC470AWXXC - 1366x768, 5ms, 250cd, HDMI, repro, USB clon, VESA

Tisk Tisk        
Oblíbené Oblíbené        
Doporučit Doporučit        
Twitter Twitter       
Kód:716918
PartNo:HG32EC470GWXXC
Umístění:není skladem
Dostupnost:neznámá
Cena bez DPH: 12 100 Kč
Cena s DPH: 14 641 Kč
Včetně zákonných poplatků.
    Produkt se již neprodává    

Popis produktu:Vylepšete pokoj pro hosty moderním a cenově dostupným hotelovým televizorem.
Samsung HC470 je vysoce výkonný displej. Jeho moderní a přímočarý design přispívá k příjemné atmosféře v pokoji a vynikajícímu zážitku ze sledování.
Samsung HG32EC470 je hotelový televizor, který je vhodný do pokojů v hotelu, penzionu či apartmánu. Jedná se o televizi s LED podsvícením a HD rozlišením. Hotelový televizor je navržen pro snadné použití.
Úsporná LED technologie
Technologie LED představuje výhody v podobě lepších výkonových parametrů a především úspory. Televizor s LED technologií dosahuje vyššího dynamického kontrastu a lepšího podání barev. Současně technologie šetří životní prostředí.
Klíčové vlastnosti
Samsung
řady C470 nabízí HD rozlišení 1366 x 768bodů s úhlopříčkou obrazovky32 palců . Televizor je vybaven digitálním pozemním a kabelovým tunerem (DVB-T/C). O zvukový doprovod při sledování filmů a pořadů se starají základní reproduktory. TV je vybaven vzdálenou správou Lynk REACH a nabízí jednoduchý design.
Zjednodušte zobrazení a správu obsahu s Lynk REACH 3.0
Lynk™ REACH je softwarové řešení, které pomáhá spravovat a distribuovat obsah na pokoje pro hosty bez nutnosti pokoj navštívit. Lynk™ REACH je hotelový informační systém, který poskytuje hostům hotelové informace prostřednictvím televizní obrazovky.
Samsung Lynk REACH 3.0 obsahuje plně přizpůsobitelné uživatelské rozhraní, které poskytuje vysoce flexibilní způsob jak informovat a bavit hosty. Editovatelné šablony vám umožní změnit text a velikosti obrazu, barvy, písma s cílem optimalizovat vzhled vašeho obsahu a posílit image značky. Navíc můžete vytvářet další prodeje tím, že poskytuje hostům informaces marketingovým obsahem na pokoji. Dálemůžete prodávat prostor pro reklamu s živým vysíláním. Pro hotelové hosty poskytuje dodatečné informace o počasí a letech z vybraných letišť s využitím obsahu třetích stran.
Dopřejte hostům vřelé přivítání prostřednictvím Vaší přispůsobené domovské nabídce.

Můžete zvýšit pohodlí hostů tím, že je můžete pozdravit z domovské obrazovky, která zobrazí živý kanál spolu s uvítací zprávou, informacemi o hotelu, datum, čas. Dále pak můžete využít funkce jako je ranní buzení, můj kanál, režim spánku nebo časovače. Toto nastavení lze snadno spravovat po již stávající koax síti nebo přes USB.
Základní parametry
Typ televize: Hotelová
Nativní rozlišení:1366 x 768bodů
Úhlopříčka displeje ["]: 32
Frekvence [Hz]: 100
České menu: Ano
Montáž na zeď: Ano
Barva: černá
TV tuner
Typ TV tuneru: DVB-C, DVB-T
Vstupy / Výstupy
HDMI: Ano
Počet HDMI: 1
USB: Ano
RCA: Ano
D-Sub: Ne

Parametry:

Úhlopříčka obrazovky: 32"
TV Tuner: DVB-C (MPEG-2/4)
Technologie TV: LED
Formát obrazovky: 16:9
Rozhraní: HDMI
Rozhraní: USB
Rozhraní: RS-232
Záruční podmínky: 24 Měsíc(ů)