Canon PIXMA Tiskárna iP7250 - barevná, SF, duplex, USB, Wi-Fi

Canon PIXMA Tiskárna iP7250 - barevná, SF, duplex,
Tisk Tisk        
Oblíbené Oblíbené        
Doporučit Doporučit        
Twitter Twitter       
Kód:506271
PartNo:6219B006
Umístění:není skladem
Dostupnost:neznámá
Cena bez DPH: 1 422 Kč
Cena s DPH: 1 721 Kč
Včetně zákonných poplatků.
Ostatní foto:
  • Canon PIXMA Tiskárna iP7250 - barevná, SF, duplex,
  • Canon PIXMA Tiskárna iP7250 - barevná, SF, duplex,
  • Canon PIXMA Tiskárna iP7250 - barevná, SF, duplex,
  • Canon PIXMA Tiskárna iP7250 - barevná, SF, duplex,
  • Canon PIXMA Tiskárna iP7250 - barevná, SF, duplex,
  • Canon PIXMA Tiskárna iP7250 - barevná, SF, duplex,
  • Canon PIXMA Tiskárna iP7250 - barevná, SF, duplex,

Popis produktu:

PIXMA iP7250
Výkonná fototiskárna s 5 samostatnými inkousty, připojením Wi-Fi a tiskem ze smartphonů. Nabízí nízkoprofilový design se dvěma plně integrovanými zásobníky papíru, automatický oboustranný tisk a přímý potisk disků.

Výhody
Vysoce výkonná fototiskárna s 5 inkousty a Wi-Fi

Rychlý tisk v kvalitě fotolaboratoře

Nízkoprofilový design s integrovanými zásobníky papíru

Mobilní tisk a podpora technologie Apple AirPrint

Software My Image Garden

Přímý potisk disků a automatický oboustranný tisk

Více výtisků s volitelnými inkousty XL

Vysoký výkon, stylový design
Možnost připojení Wi-Fi a 5 samostatných zásobníků inkoustu této vysoce výkonné fototiskárny jsou dokonale vhodné pro rychlý a vysoce kvalitní tisk dokumentů a potisk disků CD. Zařízení je snadno přístupné z celého domu, včetně mobilních zařízení. Nové stylové tělo s nízkoprofilovým designem a samootevíracím výstupním zásobníkem znamená, že zařízení je ideální pro omezené prostory.
Podpora smartphonů a tabletů
Možnost připojení Wi-Fi a aplikace Canon PRINT usnadňují použití při tisku pomocí smartphonů a tabletů, a to prakticky z jakéhokoli místa u vás doma. K dispozici je také přímý tisk fotografií, e-mailů, webových stránek a dalších dokumentů ze zařízení Apple, jako je například iPhone, iPad a iPod touch. K tisku slouží technologie Apple AirPrint.
Zdokonalená manipulace s médii
Plně integrované dvojité kazety na papír umožňují současné vkládání papíru různých velikostí a typů. Funkce přímého potisku disků umožňuje navrhovat a tisknout štítky přímo na kompatibilní disk Blu-ray, CD a DVD. Je rovněž možné vytvářet shodné obaly, které usnadňují uspořádání a sdílení s rodinou a přáteli.
Kreativnější tisk fotografií
Tisk fotografií se softwarem My Image Garden je snazší a rychlejší než kdykoli dříve a umožní vám plně využít potenciál fototiskárny PIXMA. Vzpomínky se zase oživí, protože fototiskárna nabízí funkce pro uspořádání fotografií, například rozpoznání tváře. Umožní vám objevit v počítači dlouho zapomenuté fotografie a zkombinovat je do nádherné koláže k tisku. Aplikace Print Your Days zase umožňuje uspořádat a tisknout fotografie přímo z Facebooku.
Rychlý výstup
Tato fototiskárna slouží k tištění velkého množství detailů a rychle tiskne dokumenty i snímky v domácích podmínkách: je totiž vybavena tiskovou hlavou s 1pl inkoustovými kapičkami a rozlišením tisku 9 600 dpi. Nabízí vysokou rychlost tisku dle normy A4 ISO ESAT: 15 obr./min černobíle a 10 obr./min barevně. Poskytuje bezokrajové fotografie formátu 10 × 15 cm ve vynikající kvalitě fotolaboratoře přibližně za 21 sekund.
Šetřete papír a energii
Automatický oboustranný tisk – šetří papír a zároveň vytváří dokumenty s dokonalejším profesionálním vzhledem. Automatické zapnutí a vypnutí vám umožní šetřit energii, protože automaticky vypíná tiskárnu po uplynutí zvolené doby a pohodlně ji opět zapíná, když začnete tisknout.
Tiskněte více, ale za méně peněz.
Snižte plýtvání a tiskněte efektivněji se samostatnými zásobníky inkoustu. Vyměňujete totiž pouze tu barvu, která došla. Finanční prostředky lze ušetřit s inkousty XL, které vytisknou až 2,2krát více stránek než standardní inkousty. To je dokonale vhodné v případě, že hodně tisknete.

Parametry:

Tisková technologie: Inkoustová
Maximální formát tisku/média: A4
Skutečné rozlišení tiskárny (v DPI): 2400x9600
Rozhraní tiskárny: USB
Rozhraní tiskárny: Wi-Fi
Maximální rychlost tisku (A4 za minutu): 15
Automatický oboustranný tisk (Duplex): Ano
Standardní počet vstupních zásobníků: 1
Maximální počet vstupních zásobníků: 1
Funkce: Barevný tisk
Funkce: Bezokrajový tisk
Funkce: Oddělené náplně
Záruční podmínky: 12 Měsíc(ů)