Xerox WorkCentre 3655i černobílá multifunkce A4, 45ppm, DUPLEX, LAN, 1200dpi

Xerox WorkCentre 3655i černobílá multifunkce A4, 4
Tisk Tisk        
Oblíbené Oblíbené        
Doporučit Doporučit        
Twitter Twitter       
Kód:1019102
PartNo:3655IV-X
Umístění:není skladem
Dostupnost:neznámá
Cena bez DPH: 28 526 Kč
Cena s DPH: 34 516 Kč
Včetně zákonných poplatků.

Popis produktu:

ParametrHodnota
Tisková technologieLaserová
Maximální formát tisku/médiaA4
Skutečné rozlišení tiskárny (v DPI)1200x1200
Rozhraní tiskárnySíťové
Barevný tiskNe
Čtečka paměťových karetNe
Maximální rychlost tisku (A4 za minutu)45
Automatický oboustranný tisk (Duplex)Ano
Automatické oboustranné skenováníAno
Bezokrajový tiskNe
Oddělené náplněAno
Tisk na traktorový papírNe
Standardní počet vstupních zásobníků1
Maximální počet vstupních zásobníků4
Typ skeneruPlochý
Skutečné rozlišení skeneru (v DPI)1200
Automatický podavač dokumentůAno
FaxAno


Specifikace:
Obr. WorkCentre 3655 508751a


WorkCentre 3655i


Xerox WorkCentre™ 3655i s technologií Xerox ConnectKey vám dodává konkurenční výhodu. S touto úspornou technologií s našim vlastním tonerem s emulzní agregací a s inteligentním reportingem Cisco EnergyWise toho uděláte více za méně peněz. S ovládacím panelem WorkCentre 3655i můžete bezpečně vzdáleně komunikovat z jakéhokoli počítače v kanceláři, jako byste stáli přímo u zařízení. Zajistěte si zabezpečení svých dat prostřednictvím možnosti úplného náhledu do zařízení a do sítě. To vše při současném zefektivnění komunikace, zpracování a sdílení informací.

Obr. Bezpečnost 508751b


Bezpečnost


Nevystavujte svá data bezpečnostním rizikům. Chraňte svá zařízení, svá data i své podnikání s Xerox WorkCentre™ 3655i s technologií ConnectKey, jež představuje nejkomplexnější škálu technologií a řešení od předních hráčů v oboru zabezpečení a zajistí, že vaše data zůstanou pouze u vás.


Chraňte veškeré citlivé údaje pomocí šifrovaných naskenovaných dokumentů PDF, úplného šifrování pevného disku v souladu s 256bitovým standardem AES FIPS 140-2 a funkcí přepsání dat na pevném?disku s trojnásobným procesem mazání, který zajišťuje naprosté odstranění všech datových fragmentů.


Díky možnostem, jako jsou práva uživatelů zařízení Xerox, ověřování v síti, filtrování IP adres nebo přihlášení pomocí čipové karty na základě rolí nebo funkcí, lze udělovat přístup k zařízení pouze oprávněným uživatelům.
Proaktivní správa hrozeb získává informace o nových bezpečnostních hrozbách a v případě potřeby vydává příslušné softwarové opravy, aby vaše zařízení bylo vždy aktuální a vaše data byla neustále v bezpečí.


Zařízení WorkCentre 3655 splňuje požadavky nejnovějších bezpečnostních standardů ve všech oborech, včetně státního sektoru, finančnictví a zdravotnictví. Mezi ně patří certifikace Common Criteria, HIPAA, legislativa v oblasti ochrany údajů, COBIT a další. Tato zařízení dokážou splnit požadavky kteréhokoli standardu a zároveň poskytovat všechny potřebné funkce.

Obr. Produktivita 508751c


Produktivita


Nestačí držet krok s konkurencí. Xerox WorkCentre™ 3655 s technologií ConnectKey pomáhá zjednodušit rutinní úkoly a zautomatizovat pracovní postupy. Váš tým se tak stává efektivnější a produktivnější.


Tiskněte a kopírujte rychlostí až 45 stran za minutu – s prvním výtiskem již za 8 sekund.


Řešení Xerox Workflow Solutions vybudované na nové platformě Xerox EIP umožňuje přímo do zařízení nainstalovat software pro zvýšení produktivity, a získat tak k němu rychlý a snadný přístup prostřednictvím barevné dotykové obrazovky barvy.

Obr. Pohodlí 508751d


Pohodlí


Vaše kancelář je všude s vámi. Pracujte kde chcete a kdy chcete, aniž byste něco zmeškali. Zařízení Xerox WorkCentre™ 3655i s technologií ConnectKey je stále přístupné, snadno použitelné, pohodlné a umožňuje pracovat rychleji. Buďte neustále připojeni k nástrojů, které vám pomáhají podnikat. Bez ohledu na to, kde se nacházíte.
Specifikace  • Typická spotřeba v zapnutém stavu: 600W

  • Technologie tisku: Laser. černobílá

  • Formáty papíru: A4

  • Rozhraní tiskárny: USB, LAN, Wi-Fi
Tiskové parametry  • Maximální tiskové rozlišení: 1 200DPI

  • Vstupní zásobník: 150

  • Výstupní zásobník: 250 ks

  • Rychlosti tisku černobílé: 45 stran/min

  • Doba tisku první strany: 8s
Parametry:

Čtečka paměťových karet: Ne
Záruční podmínky: 24 měsíc(ů)