PC CD - The Sims 4 bundle pack 5

Tisk Tisk        
Oblíbené Oblíbené        
Doporučit Doporučit        
Twitter Twitter       
Kód:1189171
PartNo:5030934121866
Umístění:v externím skladu
Dostupnost:3 - 5 dní
Cena bez DPH: 726 Kč
Cena s DPH: 878 Kč
Včetně zákonných poplatků.

Popis produktu:

The Sims 4 Bundle Pack 5

Jedná se o předobjednávku! Hra bude dodána nejpozději v den vydání, to znamená 22. 6. 2017.

K hraní je vyžadována ZÁKLADNÍ HRA!

Balení obsahuje:
herní balíček The Sims 4: Rodičovství
kolekci The Sims 4: Staré časy
kolekci The Sims 4: Bowlingový večer

Páta sada The Sims 4 obsahuje herní balíček a dvě kolekce! Vychovávejte své děti, najměte si svého majordoma a vydejte se na bowlingový večer.

Herní balíček Rodičovství

Herní balíček The Sims 4 Rodičovství přidává několik významných funkcí, které změní každodenní simíkovský život. Simíkovské ratolesti budou ještě méně vychované než dřív a rebelující teenageři a batolata to dají sežrat svým sourozencům. Ale žádné obavy! Nová dovednost rodičovství umožní dospělým všechny tyto problémy napravit.

Kolekce Staré časy

V tomto balíčku najdete opravdu parádní obsah, který promění domovy vašich Simíků v bydlení jako vystřižené ze zlaté éry Hollywoodu. U nového toaletního stolku si Simíci mohou vyladit make-up a zkrášlit se, aniž byste museli přejít do režimu Vytvořit Simíka. U toaletního stolku se zabaví i děti, i když u toho bude i nemalý nepořádek. Jakmile budou Simíci načančaní, mohou si dát něco dobrého k pití z klasického glóbusového baru Monte Vista z 16. století.

Kolekce Bowlingový večer

Jsou vaši Simíci natěšení na nový koníček? Dobře, tak je nechte vyzkoušet bowling! S kolekcí The Sims™ 4 Bowlingový večer si vaši Simíci mohou užít pohodový večer strávený s kamarády, navázat kontakt na žhavém rande nebo sdílet zábavu s celou rodinou. A i když zbohatlíci si nejspíš pořídí dráhu nebo dvě domů, obyčejní Simíci budou potřebovat veřejnou hernu, kam si půjdou zahrát. Podnik Zaprášená koule z Lázeňské Oázy je připravený na umístění do vašeho světa. Případně si můžete v bowlingovou hernu proměnit libovolný bar, noční klub nebo koktejlový bar.

Parametry:

Kinect pro XBox One: Ne
Záruční podmínky: 24 měsíců