GEMBIRD Tisková struna (filament), HIPS, 1,75mm, 1kg, žlutá

GEMBIRD Tisková struna (filament), HIPS, 1,75mm, 1
Tisk Tisk        
Oblíbené Oblíbené        
Doporučit Doporučit        
Twitter Twitter       
Kód:1322687
PartNo:TIF0531G0
Umístění:v externím skladu
Dostupnost:3 - 5 dní
Cena bez DPH: 350 Kč
Cena s DPH: 423 Kč
Včetně zákonných poplatků.

Popis produktu:

Popis produktu:
Plastické vlákno pro 3D tisk, díky kterému můžete vytvářet praktické i zábavné výrobky. Tento materiál se vyznačuje skvělými vlastnostmi a tudíž Vaše 3D výtvory budou vždy odolné a stabilní.
Tiskové struny Gembird jsou navrženy tak, aby nedocházelo k zaseknutí Vaší 3D tiskárny. Jakmile vlákno vstoupí do topného okruhu, plynule a okamžitě dochází ke stabilnímu tavení materiálu, což vede k extrémně hladkému vytlačování filamentu. Již nikdy více zacpané trysky.
Tiskový materiál HIPS je ideální pro tisk podpor při tiscích z ABS nebo při tiscích velkých objektů. Je to velmi houževnatý a pevný filament, který disponuje teplotní stálostí a tak se při tisku nekroutí.
Materiál HIPS má velmi podobné tiskové vlastnosti jako ABS. ABS se rozpouští v acetonu a HIPS se rozpouští v limonenu.
Na rozdíl od některých vláken na trhu, tiskové struny Gembird neuvolňují nebezpečné pachy a zajišťující bezpečný a čistý provoz tisku. Navíc jsou zcela biologicky odbouratelné, čímž se minimalizuje dopad na naše životní prostředí.
Vysoce pevná a silná 3D tisková struna
Nízká hustota: při tisku většího objemu je model je lehčí
Lze aplikovat na různé typy 3D tiskáren
Specifikace Materiál: Nylon, průměr 1,75 mm Hmotnost: 1 kg / cívka (2,2 lbs) Délka: cca. 400 m Hustota při 21,5°C: 1,04 g / cm3 Index toku taveniny při g / 10min 200 ° C / 5kg: 4 Bod tání: 225 až 240 ° C Tepelná odchylka - teplota: 75 ° C Rozměry cívky: průměr 200 mm x 67 mm výška x 53 mm centrální otvor
Záruční podmínky: 2 rok(y)