Nintendo 3DS Nintendogs+Cats-Golden Retr&new Friends Select

Nintendo 3DS Nintendogs+Cats-Golden Retr&new Frien
Tisk Tisk        
Oblíbené Oblíbené        
Doporučit Doporučit        
Twitter Twitter       
Kód:1209354
PartNo:NI3S501
Umístění:v externím skladu
Dostupnost:3 - 5 dní
Cena bez DPH: 332 Kč
Cena s DPH: 402 Kč
Včetně zákonných poplatků.
Ostatní foto:
  • Nintendo 3DS Nintendogs+Cats-Golden Retr&new Frien
  • Nintendo 3DS Nintendogs+Cats-Golden Retr&new Frien

Popis produktu:

Nintendogs + Cats: Golden Retriever & new Friends
O hře
Nintendogs + Cats jsou druhým vydání série, která se stala svého času na rodině handheldů Nintendo DS bestsellerem. Hra opět vychází ve třech edicích, které se vzájemně liší v obsažených předmětech a zvířecích rasách, neboť jak jméno hry napovídá, jedná se o hru se psy a s kočkami. Přesněji řečeno se štěňátky a koťátky, o která se budete starat, hrát si s nimi a vychovávat je.
Jsou jako živí
Přitom si budete díky grafickým schopnostem konzole a díky speciální funkci reálného 3D efektu bez nutnosti nosit speciální brýle připadat jako byste se dívali oknem do jiné místnosti svého domova, ve kterém bude Vaše virtuální zvířátko žít a chovat se, jako by bylo reálné. Realistickou interakci pak zajistí ovládání prostřednictvím dotykového displeje, analogové páčky Circle Pad a mikrofonu.
Každý pes a kočka jsou jiní, nenaleznete dva stejné. Mají nádhernou srst, jsou roztomilí, rádi dovádí a jejich těla jakoby sahaly do Vašeho světa. Můžete je hladit vlastní rukou, skrz přední kameru s funkcí rozpoznávání obličejů poznají, zda u nich jste Vy nebo někdo cizí a tak Vás buď vřele přivítají anebo budou štěkat. Můžete je učit příkazům a trikům, které provedou po vyslovení naučených slov, po vyslovení jejich jména zbystří a přiběhnou. Díky AR kartám, funkci 3D kamery a možnosti rozšířené reality, si můžete svého virtuálního mazlička vpustit do svého reálného světa a vytvářet zábavné fotografie, které se budou ukládat na SD paměťovou kartu uvnitř přístroje.
Sociální funkce
Se svými mazlíčky můžete také vyrazit na výlet do města, do hor nebo k moři. Můžete si je vzít s sebou na Vaše vycházky a počítat si kroky, za jejichž celkový počet budete odměněni anebo se můžete díky službě StreetPass setkávat s hráči v okolí, což funguje i v případě, že je konzole zavřená a ve stavu spánku.
Nintendogs + Cats jsou v prodeji ve třech edicích: Golden Retriever & new Friends, French Bulldog & new Friends a Toy Poodle & new Friends jedině pro Nintendo 3DS.
Golden Retriever & new Friends obsahuje:
zlatý retrívr
bígl
trpasličí pinč
jezevčík
maltézský psík
doga
mops
kokršpaněl
shiba inu
Záruční podmínky: 24 měsíc(ů)