Planet GT-802S opto konvertor 10, 100, 1000Base-T - 1000Base-LX, SC, singlemode 10km

Planet GT-802S opto konvertor 10, 100, 1000Base-T
Tisk Tisk        
Oblíbené Oblíbené        
Doporučit Doporučit        
Twitter Twitter       
Kód:1432953
PartNo:GT-802S
Umístění:není skladem
Dostupnost:neznámá
Cena bez DPH: 1 659 Kč
Cena s DPH: 2 007 Kč
Včetně zákonných poplatků.
    Momentálně není skladem    

Popis produktu:

PLANET GT-802S

Gigabit Ethernet konvertor/přepínač 1000Base-T/1000Base-LX (SC konektor), singlemode. Bridge, auto-MDI/MDX. Konektory SC.



Konvertor pro přechod mezi single-módovým a metalickým spojem pro Gigabitový Ethernet. Spojení pro 5 km až 10 km na straně single-módového vlákna a do 100 m na straně metalického spoje.



ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE



Fyzické vlastnosti:



Porty: 1 x RJ-45 10/100/1000Base-T, 1 x 1000Base-SX/LX

Podpora přenosu: JumboFrame 9 KB

Provedení: vnitřní

Podpora OAM: TS-1000

Napájení: zdroj 5 V DC, celkový příkon do 4,6 W

Ochrana: ne

Provozní teplota: 0 až 50 °C

Rozměry: 97 x 70 x 26 mm

Hmotnost: 200 g

Lze instalovat do šasi: MC-700, MC-1500, MC-1500R





Celkový přehled konvertorů


Seznam parametrů


Manuál


Ostatní download


Parametry:

Délka záruky IČO (měsíce): 26
Záruční podmínky: 26 měsíc(ů)


Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.