Samsung hodinky Gear S3 Classic (SM-R770)

Samsung hodinky Gear S3 Classic (SM-R770)
Tisk Tisk        
Oblíbené Oblíbené        
Doporučit Doporučit        
Twitter Twitter       
Kód:1144199
PartNo:SM-R770NZSAXEZ
Umístění:v externím skladu
Dostupnost:3 - 5 dní
Cena bez DPH: 7 782 Kč
Cena s DPH: 9 416 Kč
Včetně zákonných poplatků.

Popis produktu:

ORIGINÁLNÍ DESIGN A JEDINEČNÉ FUNKCE
Gear S3 - vzhled i dojem skutečných prémiových hodinek. Stačí otočit lunetou a váš život se změní díky revolučním funkcím - od vestaveného reproduktoru a GPS až po přímý přístup do aplikací. Byly navrženy tak, abyste je mohli používat více dnu, aniž byste potřebovali svůj telefon nebo je museli nabíjet. S Gear S3 Classic se budete cítit skutečně svobodní. Nabízí toho však mnohem víc. Hodinky Classic s minimalistickým, rafinovaným vzhledem jsou nadčasovou volbou: zdokonalené funkce jsou implementované přímo do designu hodinek jako součást lunety, díky čemuž je tak jednoduché je používat.
DOKONALÝ PŘEHLED DÍKY FUNKCI ALWAYS ON DISPLAY
Funkce Always On Display propůjčuje Gear S3 Classic a jejich 1,3palcovému Super AMOLED displeji vzhled skutečných hodinek. Změna stylu vašich hodinek je jen otázkou vašeho vkusu díky 15 přednastaveným designům a dalším, které jsou k dispozici v Gear App Store. Každý design najdete v odpovídající Always On Display verzi.
VOLEJTE ZE SVÉHO ZÁPĚSTÍ
Osvoboďte se od svého telefonu s Gear S3. Díky vestavenému reproduktoru můžete telefonovat, kontrolovat hlasové zprávy a uslyšíte nastavená upozornění. V případě volání vyžaduje Bluetooth model spárování s chytrým telefonem.
SVOBODA S VESTAVĚNOU GPS
Pokračujte ve všem, co máte rádi, klidně i bez telefonu. Díky vestavené GPS v Gear S3 Classic budete vždy přesně vedet, kde se právě nacházíte. Nechejte se navigovat a sledujte své aktivity. Soustřeďte se na hru, aniž byste museli použít telefon.
ODOLNÝ VŮČI VODĚ A PRACHU
Nebojte se nosit Gear S3 ven, ať už je počasí jakékoli. Hodinky s certifikací IP68 dokážou odolat prachu, nečistotám i vodě, a to v hloubce až 1,5 metru a na 30 minut. Nejsou určené pro plavání nebo potápění.
Technické parametry:
Displej: 1,3", rozlišení 360x360 pix, SUPER AMOLED

Procesor: dvoujádrový, 1 GHz
Paměť: RAM 0,75 GB, interní 4 GB
Senzory: Akcelerometr, barometr, gyroskop, snímač srdečního tepu, světelný senzor

Konektivita: Bluetooth v4.2, NFC, WiFi, GPS, Glonass

Baterie: 380 mAh

Rozměry: 49.0 x 46.0 x 12.9 mm

Hmotnost: 59 g

Parametry:

Zařízení: Hodinky
Funkce: Měření tepu
Funkce: GPS
Funkce: Budík
Funkce: Hudební přehrávač
Funkce: Propojení s mobilem
Funkce: Voděodolné
Záruční podmínky: 24 Měsíc(ů)