Optoma projektor DU400 (DLP, Full 3D, WUXGA, 4000 ANSI, 15000:1, HDMI, HML, 10W speaker)

Optoma projektor DU400 (DLP, Full 3D, WUXGA, 4000
Tisk Tisk        
Oblíbené Oblíbené        
Doporučit Doporučit        
Twitter Twitter       
Kód:1038313
PartNo:95.72Y01GCLR
Umístění:v externím skladu
Dostupnost:3 - 5 dní
Cena bez DPH: 27 063 Kč
Cena s DPH: 32 746 Kč
Včetně zákonných poplatků.
Ostatní foto:
  • Optoma projektor DU400 (DLP, Full 3D, WUXGA, 4000
  • Optoma projektor DU400 (DLP, Full 3D, WUXGA, 4000

Popis produktu:

Optoma DU400
Skvělým prostředkem pro prezentace v kanceláři nebo na cestách. Poskytuje jasný, čistý obraz, slušné rozlišení, pokročilé funkce pro úsporu energie, vynikající možnosti nastavení dle Vašich preferencí, možnost projekce i se zvukem nebo podporu 3D režimu pro prezentaci zajímavých a pohlcujících obrazů. Projektor navíc poskytuje také podporu Crestron, EXTRON, AMX, PJ-Link a Telnet pomocí LAN. Snadno připojíte jakékoliv zařízení pomocí HDMI nebo VGA také mobilní telefony a tablety s podporou MHL a díky vestavěnému 10W reproduktoru si můžete také užít plnou zábavu se zvukem. Je vybaven velkým rozsahem zoomu a to až 1,6x, obraz můžete vyrovnat vertikálně a poskytuje plnou kontrolu pro vzdálený monitoring.
Plnohodnotný 3D
Optoma projektory jsou schopny zobrazovat plnohodnotně 3D obsah, z téměř libovolného 3D zdroje, včetně 3D Blue-ray přehrávačů, 3D vysílání a poslední generace herních konzolí. Díky 144Hz obnovovací frekvenci, poskytuje ultra hladké snímky bez blikání obrazu.
Vestavěný reproduktor
Doplňte svou domácí zábavu s výkonným, vestavěným reproduktorem. Interní reproduktor nabízí vynikající kvalitu zvuku a také snadné nastavení, bez nutnosti nákladných externích reproduktorů.
MHL kompatibilita
Proměňte svůj projektor v inteligentního zobrazovací zařízení připojením smartphonu nebo tabletu a s jediným kabelem pomocí MHL. Nyní si můžete prohlédnout prezentace a dokumenty, Stream videa nebo sdílet fotografie na velké obrazovce.
Úspora energie
Eco + technologie spojuje vysoký kontrast, delší životnost lampy a energeticky úsporné funkce, které jsou snadno použitelné a zároveň snižují spotřebu energie.
Automatické vypnutí
Mohou nastat případy, kdy je projektor ponechán v provozu i když se nepoužívá. Chcete-li ušetřit energii, funkce "Auto Power Off" zajistí, že se projektor automaticky vypne po uplynutí nastavené doby, po kterou není používán.
Režim 24/7
Optoma projektor s DLP technologií uspokojí požadavky zákazníků požadujících nejvyšší kvalitu a je tak vhodný pro náročné instalace. Projektor může běžet 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, po delší dobu, na rozdíl od mnoha konkurenčních projektorů. Na tuto vlastnost poskytuje Optoma oficiální garanci.
5 let záruka Optoma
Projektor Optoma bude po mnoha letech používání poskytovat naprosto stejně kvalitní barevné podání jako v den, kdy jste si jej pořídili. Na toto poskytuje Optoma oficiální záruku 5 let a to včetně záruky na DMD čip.
Vysoké rozlišení, kompaktní a výkonný

Jasný XGA projektor - 4000 ANSI lumenů

Instalační flexibilita - vertikální posun objektivu a 1.6x zoom
Plná podpora pro Crestron, EXTRON, AMX, PJ-Link a Telnet LAN

Snadné připojení - HDMI, MHL, VGA a vestavěný 10W reproduktor

Parametry:

Svítivost (v ANSI lumenech): 4000
Kontrast (hodnota : 1): 15 000
Technologie projektoru: DLP
Skutečné rozlišení projektoru: WUXGA (1920 x 1200)
Rozhraní: HDMI
Rozhraní: VGA
Rozhraní: Kompozitní
Rozhraní: USB 2.0
Rozhraní: 3.5mm Jack
Rozhraní: MHL
Výbava: Dálkové ovládání
Výbava: Reproduktory
Výbava: Zoom
Výbava: 3D
Uchycení: Na stůl
Záruční podmínky: 24 Měsíc(ů)