Tenký notebook - HP EliteBook 840 G7 stav "A+"

Tenký notebook - HP EliteBook 840 G7 stav "A+"
Tisk Tisk        
Oblíbené Oblíbené        
Doporučit Doporučit        
Twitter Twitter       
Kód:2390343
PartNo:R-NB-HP-840G7-Ci7-1800-010A+
Umístění:v externím skladu
Dostupnost:3 - 5 dní
Cena bez DPH: 12 201 Kč
Cena s DPH: 14 763 Kč
Včetně zákonných poplatků.

Popis produktu:

HP EliteBook 840 G7 stav "A+"; Intel Core i7 / 1,8 GHz, 16GB RAM, 256GB SSD (NVMe), 14" FHD LED, Wi-Fi, BT, WebCAM, Windows 11 Pro - Repase

Stav "A+" Zdarma k NB: Windows 11 Pro CZ ( možné instalovat Windows 10 Pro CZ - napište do poznámky objednávky ), AC adapter


Stav repasovaného notebooku

Každý použitý notebook prochází pečlivou předprodejní kontrolou – repasí. Z technického hlediska jsou 100% funkční. Z kosmetického hlediska, mohou jevit různé známky používání. Jedná se o drobné škrábance, rýhy a oděrky na krytech, drobné důlky nebo lehce naražené rohy na šasi, otlaky a mapy na LCD. Dle míry tohoto opotřebení jsou produkty zařazovány do následujících kategorií. Ve všech kategoriích jde o produkty se zárukou 100% technické funkčnosti.

Stav "A+" 
Notebook je jako nový, žádné známky používání. Jedná se většinou o kusy, které sloužily jako záložní nebo náhradní.

Stav "A" 
Notebook jeví drobné známky používání. Lehké oděrky nebo rýhy na šasi notebooku. Displej ve 100% stavu. Nejčastěji prodávaná kategorie.

Stav "B+"  
Notebook jeví známky používání. Rýhy, oděrky a dolíčky na šasi a klávesnici. Displej ve 100% stavu. 

Stav "B"  
Notebook jeví viditelnější známky používání. Rýhy, praskliny a oděrky na šasi a klávesnici. Drobné otlaky, oděrky, nebo vadné pixely na Displeji. Kosmetické vady nemají vliv na funkčnost. V této kategorii jsou poskytovány výrazné slevy.


Stav baterie

Nová baterie 
s notebookem je dodávána nová baterie s plnou zárukou 24 měsíců.

Použitá baterie 
v notebooku je původní baterie. Funkčnost baterie byla ověřena a je garantována v době prodeje. Na použitou baterii se nevztahuje záruka.

Baterie s nulovou výdrží  
Notebook je dodáván bez baterie, nebo s nefunkční baterií. Zákazník má možnost dokoupení nové baterie za zvýhodněnou cenu.
Záruční podmínky: 12


Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.