Dell - Reproduktory: Černé externí Dell AX210CR USB - sada

Tisk Tisk        
Oblíbené Oblíbené        
Doporučit Doporučit        
Twitter Twitter       
Kód:407701
PartNo:520-10987
Umístění:není skladem
Dostupnost:neznámá
Cena bez DPH: 360 Kč
Cena s DPH: 436 Kč
Včetně zákonných poplatků.
    Produkt se již neprodává    

Popis produktu:

Přehled
Pomocí sady multimediálních reproduktorů Dell AY410 svůj počítač proměníte na špičkový zvukový systém. Tyto stylové reproduktory Dell nabízejí skutečné vylepšení kvality zvuku, estetiky a funkce reproduktorů. Ať již sledujete nejnovější film na DVD, posloucháte hudbu nebo hrajete skvělou akční hru, budete uprostřed excelentního zvuku. Tento produkt byl testován a ověřen v počítačích Dell.
Kvalitní zvuk za dostupnou cenu
Se stereoreproduktory Dell AX210 si vychutnáte jednoduchý, kvalitní zvuk. Tuto cenově dostupnou sadu reproduktorů lze snadno ovládat i snadno nastavit ihned po vybalení. Je vybaven integrovaným zesilovačem a má celkový výstupní výkon 1,2 W. Proto se ideálně hodí pro poslech na stole.
Jsou vhodné pro všechny počítače Dell
Reproduktory jsou ladily se všemi počítači Dell a poskytovaly jednotný estetický vjem, doma i v práci. Podobně jako všechna zařízení Dell prošly i tyto reproduktory přísnými konstrukčními procesy společnosti Dell a podrobným testováním. Když je používáte se zařízeními Dell, vztahuje se na ně technická podpora společnosti Dell.
Pohodlné napájení přes USB
Stereoreproduktory Dell AX210 jsou napájeny přes port USB, což znamená, že je nemusíte používat pouze poblíž elektrické zásuvky. Jednoduše zapojte kabel USB do portu USB v počítači a zvukový konektor do běžného 3,5mm konektoru typu jack a zaposlouchejte se do kvalitního zvuku.
Ideální pro hudbu, filmy, hry i další obsah
Posaďte se do středu kvalitního zvuku, bez ohledu na to, co právě děláte. Ať už posloucháte hudbu, hrajete hry nebo sledujete film, tyto reproduktory vám poskytnou skvěle znějící zvuk v úsporném malém provedení.
Obsah balení
Sada stereofonních USB reproduktorů Dell AX210
Záruční podmínky: 1 rok(y)