Creative Sound BlasterX H5 - sluchátka

Creative Sound BlasterX H5 - sluchátka
Tisk Tisk        
Oblíbené Oblíbené        
Doporučit Doporučit        
Twitter Twitter       
Kód:949494
PartNo:70GH031000000
Umístění:není skladem
Dostupnost:neznámá
Cena bez DPH: 1 903 Kč
Cena s DPH: 2 303 Kč
Včetně zákonných poplatků.
Ostatní foto:
  • Creative Sound BlasterX H5 - sluchátka
  • Creative Sound BlasterX H5 - sluchátka
  • Creative Sound BlasterX H5 - sluchátka
  • Creative Sound BlasterX H5 - sluchátka
  • Creative Sound BlasterX H5 - sluchátka
  • Creative Sound BlasterX H5 - sluchátka

Popis produktu:


Profesionální analogová herní sluchátka
Čistěji, hlasitěji, tvrději, lépe!
Každý detail designu sluchátek Sound BlasterX H5 vyzařuje pohodlí. Jsou tvořena hlavovým mostem ze zesílené oceli a hliníkovou strukturou. Sluchátka Sound BlasterX H5 se vyznačují osvědčeným ergonomickým designem, který zaručuje pohodlné dlouhé hraní a vydrží drsné zacházení.
Lehká konstrukce
Díky konstrukci z masivní oceli a hliníku jsou sluchátka Sound BlasterX H5 lehká a snadno přenosná. Zároveň jsou dostatečně odolná vůči běžnému opotřebení.
Citlivé zvukové vjemy pro intenzivní herní zážitek
Vychutnejte si vaši hru ve věrné zvukové podobě. Sluchátka Sound BlasterX H5 jsou vybavena velkými, citlivými 50mm FullSpectrum měniči, které přinášejí neuvěřitelný zvuk.
S charakteristikou 118dB/mW patří herní sluchátka Sound BlasterX H5 mezi nejhlasitější ve své třídě. Vychutnávejte si třeskot každého výbuchu, při kterém praskají kosti, a vnímejte rachot střelby ve vaší hře tak, jako nikdy předtím.
Ergonomický design pro jedinečné pohodlí
Sluchátka Sound BlasterX H5 jsou určena pro dlouhá herní utkání. Jsou vyrobena z vysoce kvalitních plastů s příjemným dotykem, paměťové pěny a luxusní koženky. Tyto materiály doplňují masivní kovovou konstrukci sluchátek. Sluchátka Sound BlasterX H5 nabízejí vynikající pohodlí a ergonomii, které umožní celodenní soustředěné hraní i uživatelům brýlí.
Při vývoji vysoce flexibilního, jednodílného hlavového mostu ze zesílené oceli byly chytře využity zákonitosti fyziky a mechaniky. Hlavový most zcela obepíná hlavu a optimální přítlak a vysoká flexibilita zajišťují pevné a pohodlné usazení na hlavě každé velikosti bez omezení stability a robustnosti.
Nakloněná poloha měničů
Nakloněnou polohou měničů ve sluchátkách Sound BlasterX H5 vzniká miniaturní akustická komora, která minimalizuje rezonanci uvnitř mušlí. Díky tomu lze vnímat vyšší čistotu mezi frekvencemi a lepší oddělení zvuku, ve kterém je každý detail ostrý a čistý.
Dynamické zvukové vlastnosti
Sluchátka Sound BlasterX H5 jsou dodávána s předladěnými dynamickými zvukovými vlastnostmi3. Znamená to, že tato sluchátka jsou vyladěna tak, aby nadměrně nepreferovala žádnou konkrétní frekvenční oblast. Konečným výsledkem je pevný a přirozený herní zvuk s vyšší čistotou a přesností.
Slyšte než vlastní hlas
Odpojitelný mikrofon s potlačením šumu filtruje zvuky tak, že je vás slyšet jasně i v hlučném prostředí. Když právě nehrajete, odpojením mikrofonu od sluchátek získáte kompaktní sluchátka pro aktivní poslech skvělé hudby.
Snadné ovládání jedním dotykem
Linkový ovladač umožňuje snadno a pohodlně ovládat hudbu, hlasitost a hlasová volání!
Široké možnosti připojení
Sluchátka Sound BlasterX H5 nabízejí široké možnosti připojení pro plnohodnotný herní zážitek. 4žilový kabel s 3,5mm konektorem typu jack lze připojit k mnoha chytrým přístrojům, jako například iPhone a iPad, a také k současným herním konzolám2, jako například PlayStation® 4.
Součástí dodávky je také 1,2metrový rozdělovací kabel (který lze připojit ke starším 3kolíkovým zásuvkám) s jedním konektorem pro vstup mikrofonu a druhým pro výstup zvuku.
Software Sound BlasterX Acoustic Engine Lite pro dokonalejší sluchový zážitek
Tato sluchátka mají sama o sobě skvělý zvuk. Přesto jsme využili naše bohaté zkušenosti s vývojem špičkových zvukových algoritmů a navrhli vylepšení, která jsou optimalizována pro herní zvuk. Tak jsme dokázali posunout zvuk sluchátek Sound BlasterX H5 za hranice jejich fyzických možností.
Software Sound BlasterX Acoustic Engine Lite1 pro Windows® nabízí přednastavené zvukové profily, které jsou speciálně naprogramované podle zvukových nastavení oblíbených her současnosti. Tyto profily dokáží zdůraznit základní podstatu hrané hry. Díky naší profesionálně vyladěné optimalizaci herní zvuky skutečně ožívají - od svištění kulek, které vám létají okolo uší ve vaší oblíbené FPS hře, po děsivý řev trolla v adventuře!
Možnost dalšího přizpůsobení s použitím softwaru Sound BlasterX Acoustic Engine Lite.
Specifikace
:
Zvukový procesor
BlasterX Acoustic Engine Lite (Přednastavené profily)
Ovladače zvuku
50mm FullSpectrum
Frekvenční rozsah sluchátek
20 Hz ~ 20 kHz
Rozhraní
3,5mm stereofonní vstup
Podporované operační systémy
Windows
Podporované herní konzole
PlayStation® 4 pomocí 3,5 mm 4-pólový audio kabel, Xbox One™ přes 3,5 mm 4-pólový audio kabelu (S Xbox Jeden Stereo Headset Adapter)
Obsah balení
• Sound BlasterX H5 Headset
• Odnímatelný 3,5 mm 4-pólový 4-pólu jack pletené kabel s délkou 1,2 m Ovládání
• Audio Extension / mikrofon splitter kabel 1,2m
• Leták s krátkým úvodem

Parametry:

Typ sluchátek: Plná
Rozhraní sluchátek: 3.5 jack
Vlastnosti sluchátek: S mikrofonem
Vlastnosti sluchátek: Ovládání hlasitosti
Záruční podmínky: 24 Měsíc(ů)