Switche - desktop - PLANET Technology

Výrobce:
PLANET Technology (8)
Zrušit filtr na výrobce
Řazení:
Záznamů na stránku:
PLANET ISW-501T Průmyslový Switch 5x 10, 100M, -40
1 971 Kč bez DPH 2 385 Kč Včetně PHE a DPH v externím skladu  Do košíku 
PLANET ISW-501T 5portový přepínač 10/100Base-TX pro průmyslové aplikace. Automatická detekce 10/100Mbps, full duplex, 2k MAC adres, detekce přímý/křížený kabel. Možnost redundantního napájení v rozsahu 12-48V DC. Mon...
Planet FSD-1008HP PoE switch 10x 100Mb, 8xPoE 802.
2 067 Kč bez DPH 2 501 Kč Včetně PHE a DPH v externím skladu  Do košíku 
PLANET FSD-1008HP 10portový PoE přepínač 10/100Base-TX, včetně 8x Power over Ethernet injektorů (napáječů) standardu IEEE 802.3at, celkový výkon až 120W. Extend mód pro spojení rychlostí 10Mb/s do vzdálenosti až 150...
Planet ISW-801T, 8x 10, 100, DIN, IP30, rozšířený
2 109 Kč bez DPH 2 552 Kč Včetně PHE a DPH v externím skladu  Do košíku 
PLANET ISW-801T 8portový přepínač 10/100Base-TX pro průmyslové aplikace.Krytí IP30, hliníková skříň, rozšířený rozsah pracovní teploty -40 až 75°C. Montáž na DIN lištu nebo přímo na zeď. EFT+ESD ochrana do 6kV. Duáln...
Planet ISW-511, 4x 10, 100Base-TX+ 1x 100FX 2km, M
2 336 Kč bez DPH 2 827 Kč Včetně PHE a DPH v externím skladu  Do košíku 
PLANET ISW-511 5portový přepínač a konvertor pro průmyslové aplikace. 4 porty 10/100Base-TX, 1 optický port 100Base-FX, SC konektory, multimode, 1310nm, dosah 2km. Možnost redundantního napájení v rozsahu 12-48V DC,...
Planet IGS-500T, 5x 1000Base-T, DIN, IP30, rozšíře
2 382 Kč bez DPH 2 882 Kč Včetně PHE a DPH v externím skladu  Do košíku 
PLANET IGS-500T 5portový přepínač a konvertor pro průmyslové aplikace. 5 portů 1000Base-T. Možnost redundantního napájení v rozsahu DC 12-48V nebo AC 24V, hliníková skříň, krytí IP30, pracovní teplota -40~75°C. Přep...
PLANET IGS-501T Průmyslový Switch 5x 10, 100, 1000
2 563 Kč bez DPH 3 101 Kč Včetně PHE a DPH v externím skladu  Do košíku 
PLANET IGS-501T 5portový přepínač a konvertor pro průmyslové aplikace. 5 portů 1000Base-T. Možnost redundantního napájení v rozsahu 12-48V DC, krytí IP30, hliníková skříň, pracovní teplota -40~75°C. Přepěťová ochran...
PLANET ISW-621T Průmyslový Switch 4x 10, 100M + 2x
3 011 Kč bez DPH 3 643 Kč Včetně PHE a DPH v externím skladu  Do košíku 
PLANET ISW-621T 6portový přepínač a konvertor pro průmyslové aplikace. 4 porty 10/100Base-TX, 2 optické port 100Base-FX, SC konektory, multimode, 1300nm, dosah 2km. Možnost redundantního napájení v rozsahu 12-48V DC,...
PLANET GSD-1002M gigabit L2, L4 switch 8x TP, 2x S
3 042 Kč bez DPH 3 681 Kč Včetně PHE a DPH v externím skladu  Do košíku 
PLANET GSD-1002M Administrovatelný přepínač s gigabitovými porty a duálním napájením. 8x portů 1000Base-T, 2x porty 100/1000Base-X SFP(DDM). Port shaper, VLAN 802.1Q, agregace propojení LACP, podpora QoS, STP/RSTP/MS...
Řazení:
Záznamů na stránku:


Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.