HP 507A Black LJ Toner Cart, CE400A (5,500 pages)

HP 507A Black LJ Toner Cart, CE400A (5,500 pages)
Tisk Tisk        
Oblíbené Oblíbené        
Doporučit Doporučit        
Twitter Twitter       
Kód:352657
PartNo:CE400A
Umístění:v externím skladu
Dostupnost:3 - 5 dní
Cena bez DPH: 3 785 Kč
Cena s DPH: 4 580 Kč
Včetně zákonných poplatků.

Popis produktu:

Tiskněte s HP
Kazety se instalují snadno a rychle. Inteligentní funkce vestavěné do originálních tonerových kazet HP LaserJet usnadňují sledování využití spotřebního materiálu a jeho doobjednávání. Snadná recyklace – kazety vrácené prostřednictvím programu HP Planet Partners jsou recyklovány zodpovědným způsobem.
Popis produktu
Minimalizujte přerušení provozu s vysokokapacitními kazetami navrženými pro častý tisk. Originální tonerové kazety HP LaserJet zajišťují bezproblémový tisk s trvalými výsledky. Díky tomu se vyhnete plýtvání spotřebním materiálem a drahým prostojům.
Udělejte profesionální dojem s ostrým černým textem. Originální tonerové kazety HP LaserJet s technologií HP ColorSphere zajistí ten nejlepší vzhled vašich dokumentů, zpráv a dopisů.
Černá tonerová kazeta HP 507A LaserJet zajišťuje vysokou firemní produktivitu. Již žádné plýtvání časem a spotřebním materiálem se spolehlivou originální tonerovou kazetou HP, která byla navržena pro tisk e-mailů, konceptů a dokumentů s ostrým černým textem.
Technická specifikace
Typ spotřebního materiálu: Toner

Barva: Black

Výtěžnost: 5500

Rozměry (Š x H x V): 390 × 164 × 206 mm

Kompatibilní zařízení: Barevná tiskárna HP LaserJet Enterprise 500 M551

Parametry:

Tisková technologie: Laserová
Typ produktu spotřebního materiálu: Černá cartridge/toner/páska
Záruční podmínky: 24 Měsíc(ů)


Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.