HP 80A Black LJ Toner Cart, CF280A (2,560 pages)

Tisk Tisk        
Oblíbené Oblíbené        
Doporučit Doporučit        
Twitter Twitter       
Kód:442063
PartNo:CF280A
Umístění:v externím skladu
Dostupnost:3 - 5 dní
Cena bez DPH: 2 329 Kč
Cena s DPH: 2 818 Kč
Včetně zákonných poplatků.

Popis produktu:

Tiskněte s HP
Pokud je načase vložit novou kazetu, díky konstrukci kazet HP bude výměna rychlá a snadná. Recyklujte staré tonerové kazety prostřednictvím programu HP Planet Partners.
Popis produktu
Udržujte nízké náklady na tisk a zachovejte si svou produktivitu. Tonerové kazety HP zajišťují konzistentní nepřetržitý tisk. Protože byly tyto kazety navrženy pro výjimečnou spolehlivost, vyhnete se plýtvání spotřebním materiálem a drahým prostojům.
Udělejte dojem černobílými dokumenty v profesionální kvalitě a ostrým černým textem. Originální toner HP dosahuje ostrých detailů a konzistentního černobílého tisku tabulek a grafů. Získejte profesionální výsledky na široké škále papírů pro laserové tiskárny.
S černou tonerovou kazetou HP 80A LaserJet budou vaše firemní dokumenty vypadat profesionálně díky ostrému černému textu. Zůstaňte produktivní a neplýtvejte časem a spotřebním materiálem. Tyto spolehlivé kazety byly speciálně navrženy pro vaši tiskárnu nebo pro multifunkční zařízení HP LaserJet Pro.
Technická specifikace
Typ spotřebního materiálu: Toner

Barva: Black

Výtěžnost: 2560

Rozměry (Š x H x V): 340 x 109 x 205 mm

Kompatibilní zařízení: Řada tiskáren HP LaserJet Pro 400 M401; Řada multifunkčních tiskáren HP LaserJet Pro 400 M425

Parametry:

Tisková technologie: Laserová
Typ produktu spotřebního materiálu: Černá cartridge/toner/páska
Záruční podmínky: 12 Měsíc(ů)


Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.