HP 504A Cyan LJ Toner Cart, 7 000 str, CE251A

Tisk Tisk        
Oblíbené Oblíbené        
Doporučit Doporučit        
Twitter Twitter       
Kód:83687
PartNo:CE251A
Umístění:v externím skladu
Dostupnost:3 - 5 dní
Cena bez DPH: 5 971 Kč
Cena s DPH: 7 225 Kč
Včetně zákonných poplatků.

Popis produktu:

Tiskněte s HP
Toner HP ColorSphere a inteligentní technologie v kazetě umožňují rychlý a konzistentní tisk vysoké kvality. Bezproblémový tisk šetří čas, zvyšuje produktivitu a snižuje celkové náklady na tisk.
Popis produktu
Tisk s originálním spotřebním materiálem HP je snadný, praktický a cenově nenákladný. Můžete tisknout širokou škálu dokumentů – od profesionálních barevných marketingových materiálů po ekonomické černobílé dokumenty.
Vylepšený toner HP ColorSphere byl navržen tak, aby splňoval širokou škálu požadavků. Přináší dokonce vyšší lesk, který zajišťuje dynamický rozsah jasných barev. Ať už jej použijete pro efektivní každodenní pracovní dokumenty, nebo profesionální marketingové materiály, výsledky budou vždy brilantní.
Azurové tiskové kazety HP Color LaserJet CE251A s vylepšeným tonerem HP ColorSphere poskytují rychlé profesionální výsledky. Spolehlivý a konzistentní tisk běžných dokumentů i marketingových materiálů a funkce správy spotřebního materiálu šetřící čas.
Technická specifikace
Typ spotřebního materiálu: Toner

Barva: Cyan

Výtěžnost: 7000

Rozměry (Š x H x V): 390 × 164 × 206 mm

Kompatibilní zařízení: Tiskárna řady HP Color LaserJet CP3525, multifunkční tiskárna HP Color LaserJet CM3530

Parametry:

Tisková technologie: Laserová
Typ produktu spotřebního materiálu: Barevná cartridge/toner/páska
Záruční podmínky: 24 Měsíc(ů)


Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.