HP 35A Black LJ Toner Cart, CB435A (1,500 pages)

Tisk Tisk        
Oblíbené Oblíbené        
Doporučit Doporučit        
Twitter Twitter       
Kód:84412
PartNo:CB435A
Umístění:v externím skladu
Dostupnost:3 - 5 dní
Cena bez DPH: 1 544 Kč
Cena s DPH: 1 868 Kč
Včetně zákonných poplatků.

Popis produktu:

Tiskněte s HP
Sféricky tvarované částice v černobílém originálním toneru HP vyvinuté a upravené pro černobílé tiskárny vytvářejí výrazný ostrý text a ostřejší obrázky. Dosahujte profesionálních konzistentních výsledků s inovací toneru HP.
Popis produktu
Vestavěné inteligentní funkce umožňují bezstarostný tisk a snadné objednávání spotřebního materiálu prostřednictvím služby HP SureSupply. Komunikace s tiskárnou umožňuje oznamování nízkého stavu spotřebního materiálu a práci bez přerušení.
Opravdové výhody získáte s originálními tiskovými kazetami HP. Komunikace mezi kazetou a tiskárnou umožňuje provádět úpravy optimalizující tiskovou kvalitu a spolehlivost k zajištění bezstarostného konzistentního tisku.
Černá tisková kazeta HP LaserJet CB435A vytváří výrazný ostrý text a ostřejší obrázky pomocí sféricky tvarovaného černobílého toneru HP. Inteligentní funkce vestavěné do kazety vylepšují spolehlivost a umožňují úsporu času.
Technická specifikace
Typ spotřebního materiálu: Toner

Barva: Black

Výtěžnost: 1500

Rozměry (Š x H x V): 375 × 113 × 125 mm

Kompatibilní zařízení: Tiskárny HP LaserJet P1005 a HP LaserJet P1006

Parametry:

Tisková technologie: Laserová
Typ produktu spotřebního materiálu: Černá cartridge/toner/páska
Záruční podmínky: 24 Měsíc(ů)


Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.