HP 641A Yellow LJ Toner Cart, C9722A (8,000 pages)

Tisk Tisk        
Oblíbené Oblíbené        
Doporučit Doporučit        
Twitter Twitter       
Kód:84807
PartNo:C9722A
Umístění:v externím skladu
Dostupnost:3 - 5 dní
Cena bez DPH: 2 886 Kč
Cena s DPH: 3 492 Kč
Včetně zákonných poplatků.

Popis produktu:

Tiskněte s HP
Oceníte nenáročnou údržbu a bezproblémový tisk s tonerovými kazetami HP 641A LaserJet. Interaktivní technologie tonerových kazet i tiskárny HP usnadňuje objednání, instalaci a údržbu spotřebního materiálu HP.
Popis produktu
Šetřete čas a snižte celkové náklady na tisk díky vysokokapacitním tonerovým kazetám HP LaserJet vše v jednom. Špičkové služby a spolehlivost značky HP znamenají méně času promarněného řešením problémů s tiskem, vyšší produktivitu a ekonomičtější tisk.
Přesnost barev, precizní reprodukce obrazu a čistý ostrý text při každém tisku. Složení chemicky vytvořeného toneru v tonerových kazetách HP 641A LaserJet přinášejí stálé výsledky a spolehlivou výkonnost po celou dobu životnosti kazety..
Tiskový spotřební materiál HP Color LaserJet 4600/4650 s inteligentní tiskovou technologií Smart nabídne vaší firmě osvědčený barevný tisk pro pracovní skupiny – v jednoduché a efektivní konstrukci.
Technická specifikace
Typ spotřebního materiálu: Toner

Barva: Yellow

Výtěžnost: 8000

Rozměry (Š x H x V): 390 x 147 x 247 mm

Kompatibilní zařízení: Tiskárna řady HP LaserJet 4600/4650

Parametry:

Tisková technologie: Laserová
Typ produktu spotřebního materiálu: Barevná cartridge/toner/páska
Záruční podmínky: 24 Měsíc(ů)


Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.