HP 55X Black LJ Toner Cart, CE255X (12,500 pages)

Tisk Tisk        
Oblíbené Oblíbené        
Doporučit Doporučit        
Twitter Twitter       
Kód:84971
PartNo:CE255X
Umístění:v externím skladu
Dostupnost:3 - 5 dní
Cena bez DPH: 5 794 Kč
Cena s DPH: 7 011 Kč
Včetně zákonných poplatků.

Popis produktu:

Tiskněte s HP
S originálními kazetami HP a tonerem HP s jedinečným složením získáte konzistentní kvalitu tisku po celou dobu životnosti kazety. Jelikož 70 % tiskového procesu závisí na kazetě, zvolte si kazetu navrženou přímo pro vaši tiskárnu.
Popis produktu
Spolehněte se na vedoucí postavení společnosti HP v oblasti ochrany životního prostředí. Originální tonerové kazety HP LaserJet s vylepšenými tonery zvyšují úsporu energie a byly navrženy s ohledem na životní prostředí. Díky programu HP Planet Partners můžete originální kazety recyklovat zodpovědným způsobem.
Zvyšujte efektivitu – používejte originální tonerové kazety HP LaserJet. Vylepšený toner HP zasychá rychleji, a proto je možné dosáhnout vynikající kvality dokumentů i při rychlém tisku. Kazety se snadno a rychle instalují a jsou mimořádně vhodné zejména pro častý tisk.
Tiskové kazety HP LaserJet CE255 poskytují konzistentní a bezproblémový tisk. S originálním spotřebním materiálem HP probíhá kancelářský tisk vždy hladce, a proto je originální materiál volbou, která šetří čas i peníze.
Technická specifikace
Typ spotřebního materiálu: Toner

Barva: Black

Výtěžnost: 13500

Rozměry (Š x H x V): 395 x 160 x 313 mm

Kompatibilní zařízení: Řada tiskáren HP LaserJet Enterprise P3015; Řada multifunkčních tiskáren HP LaserJet Pro M521; Multifunkční tiskárna HP LaserJet Enterprise 500 M525

Parametry:

Tisková technologie: Laserová
Typ produktu spotřebního materiálu: Černá cartridge/toner/páska
Záruční podmínky: 24 Měsíc(ů)


Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.