HP 13A Black LJ Toner Cart, Q2613A (2,500 pages)

Tisk Tisk        
Oblíbené Oblíbené        
Doporučit Doporučit        
Twitter Twitter       
Kód:85690
PartNo:Q2613A
Umístění:v externím skladu
Dostupnost:3 - 5 dní
Cena bez DPH: 2 123 Kč
Cena s DPH: 2 569 Kč
Včetně zákonných poplatků.

Popis produktu:

Tiskněte s HP
Tonerová kazeta má jednoduchou instalaci, správu i údržbu. Tato tonerová kazeta je navržena tak, aby bez potíží vydržela každodenní kancelářské použití.
Popis produktu
Tonerové kazety HP LaserJet jsou zkonstruované tak, aby poskytovaly profesionální výsledky při každém tisku. Při použití tohoto spotřebního materiálu se mohou podnikoví uživatelé vždy spolehnout na rychlý a spolehlivý výkon a profesionální výsledky.
Q2613 Tiskové kazety skupiny HP LaserJet s pokrokovým složením toneru a přesným umisťováním tonerových částic přinášejí konzistentně vynikající kvalitu tisku s mimořádně ostrým černým textem, plynulými přechody odstínů šedé a jemnými detaily na fotografiích i v grafice.
Tiskové kazety skupiny HP LaserJet Q2613 s inteligentní tiskovou technologií Smart pro tiskárny řady HP LaserJet 1300. Jsou spolehlivé, snadno se používají a zajišťují vynikající kvalitu tisku a efektivní správu spotřebního materiálu.
Technická specifikace
Typ spotřebního materiálu: Toner

Barva: Black

Výtěžnost: 2500

Rozměry (Š x H x V): 333 x 142 x 198 mm

Kompatibilní zařízení: Tiskárna řady HP LaserJet 1300

Parametry:

Tisková technologie: Laserová
Typ produktu spotřebního materiálu: Černá cartridge/toner/páska
Záruční podmínky: 24 Měsíc(ů)


Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.