Dell Premier Briefcase (S) - Fits Most Screen Sizes Up to 13.3"

Dell Premier Briefcase (S) - Fits Most Screen Size
Tisk Tisk        
Oblíbené Oblíbené        
Doporučit Doporučit        
Twitter Twitter       
Kód:1096556
PartNo:460-BBNK
Umístění:v externím skladu
Dostupnost:3 - 5 dní
Cena bez DPH: 2 080 Kč
Cena s DPH: 2 517 Kč
Včetně zákonných poplatků.
Ostatní foto:
  • Dell Premier Briefcase (S) - Fits Most Screen Size
  • Dell Premier Briefcase (S) - Fits Most Screen Size
  • Dell Premier Briefcase (S) - Fits Most Screen Size
  • Dell Premier Briefcase (S) - Fits Most Screen Size

Popis produktu:

13,3palcový kufřík Dell ™ Premier Briefcase představuje mobilní kancelář pro odborníky, kteří potřebují jednoduchý a bezpečný prostředek pro přepravu notebooku, tabletu a příslušenství a zachování produktivity na cestách. Obsahuje několik kapes pro ukládání dokumentů a příslušenství a samostatné oddíly na notebook a tablet, které ochrání vaše elektronické zařízení.Vlněná polstrovaná kapsa ochrání váš tablet Dell i jeho displej před odřením a poškrábáním av samostatném oddílu pro příslušenství budete mít vždy přehledně po ruce telefony, klíče , myši i další příslušenství. Tyto i další vlastnosti doplňují odolnější vnější materiály, speciální zesílení v oblastech, které podléhají většímu opotřebení, a reflexní prvky pro lepší viditelnost v slabě osvětlených garážích a na městských chodnících.
 Funkce a výhody
Dokonalý kufřík pro odborníky na cestách
Kufřík Dell Premier Briefcase představuje mobilní kancelář pro odborníky, kteří potřebují jednoduchý a bezpečný prostředek pro přepravu notebooku, tabletu a příslušenství a zachování produktivity na cestách. Do několika kapes tohoto kufříku lze uspořádat dokumenty i příslušenství a samostatné oddíly pro notebook a tablet ochrání vaše elektronická zařízení.
 Připraveno na cesty
Konstrukce kufříku Dell Premier Briefcase vyhovuje požadavkům bezpečnostních kontrol TSA * a ušetří vám čas na letišti, protože při přechodu bezpečnostní kontrolou nemusíte vytahovat notebook. Současně vaše zařízení ochrání před poškozením. Zadní otvory pro rukojeť zavazadla umožňují připevnit kufřík na pojízdné zavazadla, získat tak pohodlný přístup a usnadnit ramenu při přesouvání mezi východy k letadlům.
 Pohodlné napájení v brašně
Vnitřní kapsa na zařízení Dell Power Companion (prodávané samostatně) umožňuje nabíjení notebooků, tabletů či telefonů na cestách bez vybírání ze zavazadla.
 Polstrované oddíly pro ochranu zařízení
Můžete se spolehnout na to, že samostatná vlněná polstrovaná přihrádka s patentovanými neoprenovými pružnými popruhy dokonale ochrání váš notebook Dell před náhodnými nárazy. Další vlněná polstrovaná přihrádka slouží k ochraně tabletu Dell a pomáhá chránit i displej tabletu proti poškrábání a odření.
 Ohromný prostor na příslušenství
V samostatném oddílu pro příslušenství budete mít vždy přehledně po ruce telefony, klíče, myši i další příslušenství. V tašce najdete i řetízek na klíče, síťové kapsy na zip, držáky na běžná i digitální pera, přihrádky na vizitky a držáky na datové klíčenky.
 Odolné a lehké provedení
Kufřík Dell Premier Briefcase má odolnější vnější materiály, speciální zesílení v oblastech, které podléhají většímu opotřebení, a reflexní prvky pro lepší viditelnost v slabě osvětlených garážích a na městských chodnících. Velké zipy vydrží nároky častých cest při každodenním používání.
 Vhodný pro 13,3 palcový notebooky Dell
Tento kufřík je vhodný pro většinu notebooků s úhlopříčkou displeje až 13,3 palce a je kompatibilní s notebooky řad XPS, Latitude, Precision a Inspiron a tablety Venue a Latitude.
Záruční podmínky: 24 měsíc(ů)