LC-970 sada inkoustů - black, magenta, yellow, cyan

LC-970 sada inkoustů - black, magenta, yellow, cya
Tisk Tisk        
Oblíbené Oblíbené        
Doporučit Doporučit        
Twitter Twitter       
Kód:32403
PartNo:LC970VALBP
Umístění:v externím skladu
Dostupnost:3 - 5 dní
Cena bez DPH: 890 Kč
Cena s DPH: 1 077 Kč
Včetně zákonných poplatků.

Popis produktu:

Sada originálních inkoustových kazet Brother LC970VALBP
Sada kazet Brother LC970VALBP s černým, azurovým, purpurovým a žlutým inkoustem. Černá kazeta vytiskne 350 stran, každá barevná kazeta vytiskne 300 stran.
Pokud chcete, aby výměna originálních inkoustových kazet Brother byla co nejjednodušší a cenově dostupná, zakupte tuto sadu inkoustů LC970VALBP. Sada obsahuje černou, azurovou, žlutou a purpurovou náplň. Všechny byly vyvinuty tak, aby podpořily optimální činnost vaší tiskárny Brother.
Klíčové vlastnosti
Černá kazeta vytiskne 350 stran, každá barevná kazeta vytiskne 300 stran
Vysoce kvalitní originální náplň Brother
Zabraňuje plýtvání a šetří papír, váš čas a peníze
Inkoustové kazety LC970BK, LC970C, LC970M a LC970Y, které jsou v sadě LC970VALBP obsaženy, byly vyvinuty s důrazem na bezproblémový chod vaší tiskárny Brother. Máte tak jistotu, že vaše dokumenty budou pokaždé vytištěny v nejvyšší kvalitě.
Ačkoli můžete při použití levnějších, neznačkových náplní z krátkodobého hlediska ušetřit, nejsou s vaším zařízením kompatibilní. Tyto často podřadné produkty mohou při tisku způsobit bezpočet problémů, nebo dokonce poškodit vaši tiskárnu – proč riskovat?
Když se rozhodnete pro sadu originálních inkoustů LC970VALBP, můžete se spolehnout na to, že vaše tiskárna bude vždy pracovat optimálním způsobem. A současně zůstává v platnosti záruka na tiskárnu.

Parametry:

Výrobce (spotřební materiál): Brother
Záruční podmínky: 12 měsíc(ů)


Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.