NIKON D7100 body

Tisk Tisk        
Oblíbené Oblíbené        
Doporučit Doporučit        
Twitter Twitter       
Kód:553838
PartNo:VBA360AE
Umístění:není skladem
Dostupnost:neznámá
Cena bez DPH: 20 638 Kč
Cena s DPH: 24 972 Kč
Včetně zákonných poplatků.
    Produkt se již neprodává    

Popis produktu:


Poskytněte své fotografické vášni adrenalinovou injekci výjimečně výkonným fotoaparátem D7100.

Tento na své rozsáhlé vybavení a odolné tělo překvapivě lehký a kompaktní fotoaparát nabízí vynikající výkonnost ve formátu DX, která posune vaši fotografii na novou úroveň. Vzhledem k tomu, že přístroj D7100 neobsahuje antialiasingový filtr (OLPF), využívá maximálně možností obrazového snímače CMOS formátu DX s 24,1 milionů pixelů a zachycuje s vysokou ostrostí i ty nejjemnější struktury. Systém automatického zaostřování s 51 zaostřovacími poli nabízí vysokou rychlost a extrémní přesnost na profesionální úrovni. Fotoaparát je odolný proti prachu a klimatickým vlivům, je vybavený horním a zadním krytem z hořčíkové slitiny, nabízí sériové snímání s frekvencí 6 obr./s, inovativní funkci výřezu 1,3× z formátu DX a vysokou citlivost s nastavením v rozmezí ISO 100–6400 pro vynikající výsledky za špatného osvětlení nebo při fotografování rychlých akcí.

Přístroj D7100 umožňuje fotografovat s využitím hledáčku nebo živého náhledu, aplikovat v reálném čase speciální efekty pro statické snímky i Full HD videosekvence a bezdrátově odesílat snímky* na chytrá zařízení pro jejich sdílení na sociálních médiích – poskytuje tak fotografům výjimečnou úroveň kontroly a možnost pracovat za libovolných podmínek na libovolném místě.

Vlastnosti:
Obrazový snímač CMOS formátu DX s 24,1 milionů pixelů bez antialiasingového filtru: poskytuje extrémně ostrý obraz s nejjemnějšími detaily.
Systém zpracování obrazu EXPEED 3: nabízí rychlý provoz, věrnou reprodukci živých barev a zlepšenou redukci šumu.
Citlivost ISO 100–6400 s možností dalšího zvýšení na ISO 25 600: zaručuje výjimečnou výkonnost za nízké hladiny osvětlení.
Automatické zaostřování profesionální úrovně: využívá 51 zaostřovacích polí včetně 15 snímačů křížového typu pro rychlé a přesné automatické zaostření.
Sériové snímání s frekvencí 6 obr./s: umožňuje zachycení i těch nejrychlejších akcí.
Výřez 1,3× z plochy obrazového snímače pro rozšíření možností formátu DX: nabízí účinek použití delších ohniskových vzdáleností, umožňuje pracovat se snímací frekvencí až 7 obr./s a zaručuje automatické zaostřování ve větší ploše obrazového pole.
2016pixelový RGB snímač měření expozice se systémem detekce motivu: provádí vysoce přesná měření pro získání optimální expozice (AE), automatického zaostření (AF) a automatického vyvážení bílé barvy (AWB).
Full HD videosekvence D-Movie: 1920×1080 při frekvenci 24p/25p/30p až 50i/60i pro plynulý záznam videosekvencí.
Výkonný hledáček: zobrazuje cca 100 % obrazového pole a nabízí zvětšení 0,94×.
Monitor LCD s vysokým rozlišením: 8cm/3,2“ monitor s cca 1 229 000 pixely a širokým pozorovacím úhlem.
Praktické přenosné provedení: výkonné vybavení v těle kompaktních rozměrů s hmotností pouhých 675 g.
Odolné tělo s kryty z hořčíkové slitiny: utěsněné proti prachu a klimatickým vlivům.
Dva sloty pro paměťové karty SD: umožňují postupný záznam snímků, zálohování nebo oddělený záznam snímků RAW a JPEG.
Snadno dostupné praktické funkce: zlepšené tlačítko „i“ a možnost bodového vyvážení bílé barvy pro rychlé a přesné nastavení vyvážení bílé barvy v režimu živého náhledu.
Funkce Active D-Lighting (ADL): zachovává detaily ve světlech a stínech pro optimálně vyvážené snímky.
Vysoký dynamický rozsah (HDR): kombinuje dvě expozice na jediném snímku pro získání snímků kontrastních motivů s vysokou úrovní detailů.
Režim speciálních efektů: umožňuje vybírat a aplikovat efekty na statické snímky a videosekvence v režimu živého náhledu.
Bezdrátová propojitelnost*: podpora bezdrátového mobilního adaptéru WU-1a.
Objektivy NIKKOR: s vysoce oceňovanými objektivy NIKKOR plně využijete výhod obrazového snímače fotoaparátu s 24,1 milionů pixelů a režimem výřezu 1,3× při tvorbě výjimečných snímků a oceníte snadnou přenosnost objektivů formátu DX.
Dálkové ovládání: pomocí bezdrátového vysílače/přijímače WR-R10 a bezdrátového vysílače WR-T10 můžete bezdrátově ovládat spuštění závěrky, resp. můžete v kombinaci s dálkovým ovládáním WR-1 plně ovládat nastavení fotoaparátu.


Parametry:

Hmotnost (g): 765
Zvýšená odolnost: Ne
Záruční podmínky: 24 měsíců