VERBATIM Store "n" Go PinStripe 64GB USB 2.0 černá

VERBATIM Store "n" Go PinStripe 64GB USB 2.0 černá
Tisk Tisk        
Oblíbené Oblíbené        
Doporučit Doporučit        
Twitter Twitter       
Kód:439662
PartNo:49065
Umístění:v externím skladu
Dostupnost:3 - 5 dní
Cena bez DPH: 166 Kč
Cena s DPH: 201 Kč
Včetně zákonných poplatků.

Popis produktu:

Jelikož je porty USB vybaven téměř každý počítač a již jsou jimi vybavena také auta, přehrávače disků DVD a multimediální přehrávače, televizory, fotorámečky a další zařízení, jednotky USB jsou v současnosti považovány za důležité příslušenství.
Jednotka Store "n" Go PinStripe USB od společnosti Verbatim disponuje funkcí vysunutí a zasunutí konektoru USB, který je tak chráněn, pokud není používán, a nepotřebuje samostatný kryt, který se snadno ztrácí. Každá jednotka PinStripe USB je dodávána se zkušební verzí softwaru pro ochranu pomocí hesla od společnosti EasyLock™.
Jednotka PinStripe USB je lehká, její kryt je opatřen proužkovaným designem a je k dispozici v různých barvách a s různými funkcemi.* Jedná se o perfektní řešení úložiště pro každého.
* Je k dispozici v kapacitě od 2 do 32 GB (pouze černá) a v pěti zářivých kovových barvách: slunečně žlutá, eukalyptově zelená, jasně růžová, karibská modř a sopečně oranžová (všechny 4GB).
Císlo soucásti: 49064
Kapacita: 64GB
Rychlost čtení: 16 MB/s - 20 MB/s
Rychlost zápisu: 9 MB/s - 10 MB/s

Parametry:

Verze USB (FSH): 2.0
Kapacita (flash disky): 64 GB
Záruční podmínky: 24 měsíc(ů)


Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.