Canon PIXMA MG2950 (Print, Scan, Copy)

Tisk Tisk        
Oblíbené Oblíbené        
Doporučit Doporučit        
Twitter Twitter       
Kód:769089
PartNo:9500B006
Umístění:není skladem
Dostupnost:neznámá
Cena bez DPH: 988 Kč
Cena s DPH: 1 196 Kč
Včetně zákonných poplatků.
    Produkt se již neprodává    

Popis produktu:

PIXMA MG2950
Vstupte do bezdrátového světa s tímto dostupným, kompaktním MF zařízením s Wi-Fi, se kterým můžete snadno tisknout ze smartphonu, tabletu, fotoaparátu nebo cloudu. Stačí se připojit, kopírovat, tisknout a skenovat.

Výhody
Bezdrátové připojení Snadné připojení, tisk, kopírování a skenování podle vašich představ s vysoce kvalitním multifunkčním zařízením s Wi-Fi

Zachyťte detaily v rychlých vysoce kvalitních výtiscích s technologií kazet FINE

Využijte možnosti snadného tisku a skenování z chytrých zařízení s aplikací Canon PRINT

Zažijte svobodu kreativity tisku z cloudu pomocí PIXMA Cloud Link

Ekonomický tisk s více stránkami díky volitelným inkoustům XL

Kompaktní multifunkční zařízení s Wi-Fi
Přejděte na Wi-Fi. Toto MF zařízení můžete bezdrátově používat a sdílet ve vaší domácnosti a vzdáleně z mobilních zařízení – všichni si mohou užít stejně kvalitní výsledky. Je ideální pro každodenní tisk, skenování a kopírování, navíc obsahuje bezdrátovou technologii WLAN PictBridge, díky které můžete snadno tisknout fotografie přímo z kompatibilních bezdrátových fotoaparátů. Jeho kompaktní a stylový design skvěle šetří místem a umožňuje snadno vkládat papír a vyměňovat inkoust.
Ušetřete peníze za inkoust
Vytiskněte za své peníze víc. S volitelnými kazetami XL FINE vytisknete mnohem více stran – a nebudete muset tak často měnit inkoust. Ve srovnání se standardními ekvivalenty můžete ušetřit až 30 % nákladů na stránku.
Rychlý, kvalitní tisk
Očekávejte úžasné detaily. Bez ohledu na to, co tisknete nebo kopírujete, systém kazet FINE s rozlišením tisku až 4 800 dpi poskytuje živé barvy a ostré texty. Zároveň je rychlý – s rychlostmi ISO ESAT 8 obr./min černobíle a 4 obr./min barevně.
Připojení ke cloudu
Užijte si svobodu tisku z cloudu. Během několika sekund můžete pomocí smartphonu nebo tabletu vytisknout fotografie z Facebooku, Twitteru a online alb. Vylepšený PIXMA Cloud Link vám umožní přistupovat k dokumentům na Disku Google a tisknout je.
Podpora smartphonů a tabletů
Tato tiskárna je připravená pro práci se smartphony. Stačí do smartphonu nebo tabletu stáhnout aplikaci Canon PRINT. Pomocí aplikace můžete přímo přistupovat ke cloudovým službám a tisknout z nich. Přes Wi-Fi nebo Internet můžete zkontrolovat stav tiskárny nebo hladiny inkoustů. Aby byly možnosti mobilního připojení kompletní, je k dispozici i podpora služby Google Cloud Print.
Rychlé zapnutí
S tímto multifunkčním zařízením nebudete čekat. Je okamžitě připravené, automaticky se zapne, jakmile chcete něco vytisknout. Automaticky se také vypne v nastavený čas – šetří energii. Díky tichému režimu je tisk téměř neslyšitelný.
Kreativní zábava
Prozkoumejte vlastní kreativitu. S webovou službou Easy Photo Print+ (dostupnou přes aplikaci Canon PRINT) můžete snadno navrhovat a tisknout pohlednice, koláže fotografií a mnohem víc s použitím obrázků z vašeho tabletu, počítače nebo cloudu.

Parametry:

Tisková technologie: Inkoustová
Maximální formát tisku/média: A4
Skutečné rozlišení tiskárny (v DPI): 600x4800
Rozhraní tiskárny: USB
null: null
null: null
Maximální rychlost tisku (A4 za minutu): 8
Automatický oboustranný tisk (Duplex): Ne
null: null
null: null
null: null
Tisk na traktorový papír: null
Standardní počet vstupních zásobníků: 1
Maximální počet vstupních zásobníků: 1
Typ skeneru: Plochý
Skutečné rozlišení skeneru (v DPI): 1200
null: null
Automatický podavač dokumentů: Ne
Fax: Ne
Záruční podmínky: 12 Měsíc(ů)