Logitech® Wireless Mouse M525 - EER2 - BLUE_

Tisk Tisk        
Oblíbené Oblíbené        
Doporučit Doporučit        
Twitter Twitter       
Kód:674518
PartNo:910-002603
Umístění:není skladem
Dostupnost:neznámá
Cena bez DPH: 1 024 Kč
Cena s DPH: 1 239 Kč
Včetně zákonných poplatků.
    Produkt se již neprodává    

Popis produktu:

Bezdrátová myš Logitech® Wireless Mouse M525. Pro ty, co chtějí více za méně - lepší ovládání, vyšší výkon a více pohodlí.
Naše inovativní ultrapřesné kolečko obsahuje více drážek na milimetr, což vám umožní dokonalé ovládání posuvu. Procházení dlouhými webovými stránkami tak bude rychlejší a snažší.
Ergonomický tvar a měkké pogumované úchopy přirozeně kopírují tvar ruky pro zvýšení pohodlí; kompaktní velikost umožňuje myš snadno brát s sebou, ať už počítač používáte kdekoli - doma, v práci nebo jinde.
Na výměnu baterií můžete prakticky zapomenout.
Umožňuje připojení až 6 Unifying-kompatibilních zařízení. Přidejte klávesnici, přepínejte mezi myšmi - zkrátka kombinujte zařízení, která nejlépe vyhovují vašemu životnímu stylu.
Zajišťuje laserovou přesnost snímání i na těch nejnáročnějších površích - včetně hladkých a lesklých povrchů**, které běžným optickým myším dělají potíže.
Bezdrátová myš Logitech® Wireless Mouse M525. Skvělá kombinace výkonu, přesnosti a ceny. Naše inovativní ultrapřesné kolečko obsahuje více drážek na milimetr - procházení dlouhými webovými stránkami tak bude rychlejší a snažší. Ergonomický tvar a měkké pogumované úchopy přirozeně kopírují tvar ruky pro zvýšení pohodlí. Díky životnosti baterií až 3 roky můžete na jejich výměnu prakticky zapomenout.* Miniaturní přijímač Logitech Unifying umožňuje připojení až 6 Unifying-kompatibilních myší nebo klávesnicí - a zůstává ve vašem notebooku. Díky pokročilé optické technologii Logitech bude klepání a posuv kurzoru přesnější na prakticky libovolném typu povrchu.
* Životnost baterie se může lišit v závislosti na uživateli a podmínkách používání. Další informace o testování životnosti baterií myší naleznete na stránce Logitech.com/MouseBattery.
Text na regálové kartě
Bezdrátová myš Logitech® Wireless Mouse M525
Skvělá kombinace výkonu, přesnosti a ceny
- Ultrapřesné kolečko posuvníku
- Pohodlné kompaktní provedení
- Životnost baterií 3 roky*
* Životnost baterie se může lišit v závislosti na uživateli a podmínkách používání.
Obsah balení
Bezdrátová myš
Přijímač Logitech Unifying
2 baterie velikosti AA
Uživatelská dokumentace
Tříletá záruka a plná podpora produktu od výrobce

Parametry:

Herní: Ne
Záruční podmínky: 36 měsíc(ů)