4smarts flipové pouzdro URBAN Lite pro Apple iPhone SE 2020, 7, 8, černá

4smarts flipové pouzdro URBAN Lite pro Apple iPhon
Tisk Tisk        
Oblíbené Oblíbené        
Doporučit Doporučit        
Twitter Twitter       
Kód:1803660
PartNo:4S467569
Umístění:v externím skladu
Dostupnost:3 - 5 dní
Cena bez DPH: 198 Kč
Cena s DPH: 240 Kč
Včetně zákonných poplatků.

Popis produktu:

PRAKTICKÁ OCHRANA PRO VAŠE ZAŘÍZENÍ
4smarts URBAN Lite je elegantní flipové pouzdro pro vašeho placatého kamaráda. Dekorativně šité z měkké koženky, vašemu přístroji dodá krom ochrany před pády a ošoupáním díky vnitřnímu TPU krytu i punc luxusu.

Odklápěcí přední část pouzdra kryje displej telefonu a je před otevřením jištěna silou magnetu. Díky důmyslné konstrukci jde pouzdro nastavit do praktické pozice stojánku, kterou oceníte zejména při sledování filmů nebo videohovoru. Aby té užitečnosti nebylo málo, pouzdro disponuje praktickou přihrádkou pro kreditní karty či vizitky. Samozřejmostí je výřez pro fotoaparát a přístup k veškerému ovládání telefonu.

Proč si pořizovat pouzdro na telefon? Prodlužujete tím jeho životnost a hodnotu, pokud se telefon rozhodnete jednou prodat a koupit si nový. V dnešní době většina lidí používá ochranné kryty nebo pouzdra. Je jen na Vás, jestli se rozhodnete pro obyčejné pouzdro nebo zadní kryt.

Parametry:

Zařízení: Mobil
Druh příslušenství: Kryty a pouzdra
Záruční podmínky: 24 Měsíc(ů)


Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.