4smarts flipové pouzdro DailyBiz pro Samsung Galaxy Tab S6 Lite, černá

4smarts flipové pouzdro DailyBiz pro Samsung Galax
Tisk Tisk        
Oblíbené Oblíbené        
Doporučit Doporučit        
Twitter Twitter       
Kód:1830695
PartNo:4S467639
Umístění:v externím skladu
Dostupnost:3 - 5 dní
Cena bez DPH: 497 Kč
Cena s DPH: 601 Kč
Včetně zákonných poplatků.

Popis produktu:

PRAKTICKÁ OCHRANA PRO VAŠE ZAŘÍZENÍ
4smarts DailyBiz je elegantní flipové pouzdro pro váš tablet. Dekorativně šité z měkké koženky, vašemu přístroji dodá krom ochrany před pády a ošoupáním i punc luxusu.

Odklápěcí přední část pouzdra kryje displej a je před otevřením jištěna silou magnetu. Díky důmyslné konstrukci jde pouzdro nastavit do praktické pozice stojánku, kterou oceníte zejména při sledování filmů nebo videohovorech. Samozřejmostí je výřez pro fotoaparát a přístup k veškerému ovládání tabletu. Společně s přikoupitelnou 4marts Bluetooth klávesnicí se váš tablet náhle změní v notebook, vhodný jak pro práci, tak pro zábavu. Tato kombinace pouzdra a klávesnice vám pomůže v jakékoliv situaci.

Proč si pořizovat pouzdro na tablet? Prodlužujete tím jeho životnost a hodnotu, pokud se tablet rozhodnete jednou prodat a koupit si nový. V dnešní době většina lidí používá ochranné kryty nebo pouzdra. Je jen na Vás, jestli se rozhodnete pro obyčejné pouzdro nebo zadní kryt.

DOPORUČENÍ: Pro komplexní ochranu doporučujeme zakoupit ochranné sklo.

Parametry:

Zařízení: Mobil
Druh příslušenství: Kryty a pouzdra
Záruční podmínky: 24 Měsíc(ů)


Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.