Amazon TAP - Black

Tisk Tisk        
Oblíbené Oblíbené        
Doporučit Doporučit        
Twitter Twitter       
Kód:1547260
PartNo:1227-A
Umístění:není skladem
Dostupnost:neznámá
Cena bez DPH: 3 562 Kč
Cena s DPH: 4 310 Kč
Včetně zákonných poplatků.
    Produkt se již neprodává    

Popis produktu:


AMAZON TAP
Amazon Tap je přenosný reproduktor s podporou technologie Bluetooth a Wi-Fi, který vám nabízí bohatý a plnohodnotný zvuk. Stačí klepnout na tlačítko mikrofonu nebo povolit režim hands free a požádat o hudbu, slyšet zprávy, hledat informace, objednat si pizzu a další s Alexa Voice Service.
Objevte a vychutnejte si hudbu, vše na jednom místě s Amazon Music - stačí klepnout na tlačítko mikrofonu a požádat o svého oblíbeného umělce nebo píseň nebo požádat o konkrétní žánr nebo náladu. Můžete také hledat hudbu podle textu, když byla spuštěna skladba nebo album, nebo nechat Alexa vybrat hudbu pro vás. Poslechněte si jakoukoli píseň s Amazon Music Unlimited.
Streamujte přímo přes Wi-Fi od Amazon Music, Spotify, Pandora, TuneIn, iHeartRadio a další. Můžete také připojit přes Bluetooth ke své hudbě - včetně iTunes. Když jste na cestách, streamování hudby je stejně snadné pomocí hotspotu v telefonu nebo jiného mobilního zařízení.
Duální stereofonní reproduktory s technologií Dolby pro ostré vokály a rozšířenou odezvu basů. Amazon Tap poskytuje 360 ° všesměrový zvuk. Malé a snadné cestování, můžete si vychutnat skvělou hudbu s Alexa, ať jste kdekoli.
Po připojení k síti Wi-Fi můžete přistupovat k hlasové službě Alexa, která je stále moudřejší. Stačí klepnout na tlačítko mikrofonu a požádat o přehled zpráv, nastavení časovače nebo počasí. Prozkoumejte více věcí, které můžete zkusit s Alexou.
Dovednosti nabízejí další možnosti jako žádost o jízdu s Uber nebo sledování vaší kondice s Fitbit. Objevujte a povolte dovednosti.
Ať už jedete na párty nebo šlapat do parku, kompaktní velikost Amazon Tap usnadňuje pohyb. Váha přes pouhý kilogram - dokonale přenosné. Stačí ho hodit do batohu nebo s volitelným přenášecím závěsem do tašky a jděte.
Jediný nabitý akumulátor poskytuje až 9 hodin nepřetržitého přehrávání, aby vás bavil - ať jste kdekoli. Přiložená nabíjecí kolébka umožňuje bezproblémové nabíjení i při poslechu. A když je baterie Amazon Tap nízká, Alexa řekne: "Mimochodem, baterie je v současné době skoro vybitá."
Pozn: Podporované jazyky pro hlasové ovládání jsou „Angličtina (US), Angličtina (UK), Němčina.
Nekteré funkce jsou omezeny pouze pro urcitý region ci území!

Parametry:

Typ elektroniky: Hlasoví asistenti
Typ elektroniky: Ostatní
Záruční podmínky: 24 Měsíc(ů)