Watch Acc, 46, Gold Milan.Loop - M, L

Tisk Tisk        
Oblíbené Oblíbené        
Doporučit Doporučit        
Twitter Twitter       
Kód:2514144
PartNo:MXMR3ZM/A
Umístění:v externím skladu
Dostupnost:3 - 5 dní
Cena bez DPH: 2 361 Kč
Cena s DPH: 2 857 Kč
Včetně zákonných poplatků.

Popis produktu:

Apple 46mm milánský tah – M/L

Moderní pojetí designu vyvinutého v Miláně koncem 19. století. Náramek z hladkého nerezového pletiva, tkaného na speciálních italských strojích, se elegantně ovine kolem zápěstí. A protože je milánský tah plně magnetický, dá se libovolně nastavit a vždycky dokonale padne. Nerezové oceli dodává její specifický vzhled přidaná vrstva vyrobená procesem fyzikální depozice z plynné fáze.

Tenhle řemínek je uhlíkově neutrální. 65 % hmotnosti milánského tahu tvoří recyklované materiály, 100 % elektřiny použité při výrobě pochází z čistých zdrojů a nejmíň 50 % všech uhlíkově neutrálních Apple Watch přepravujeme jinak než letecky.

V krabici
Milánský tah k Apple Watch

Technické specifikace
Materiál: 80% podíl recyklovaného pletiva z nerezové oceli
Barva: zlatá (Gold Milanese)
Velikost řemínku: 150–200 mm

Kompatibilita - Modely Apple Watch
* 44 mm
* 45 mm
* 46 mm
* 49 mm

Parametry:

Apple kompatibilní: Ano
Barva řemínku: Zlatá
Typ řemínku: Elegantní
Materiál řemínku: Nerezová ocel
Velikost pouzdra: 46mm
Velikost řemínku: -M/L
Barva řemínku - přesná: Gold Milanese
Záruční podmínky: 12 měsíců


Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.