Canon IXUS 285 HS, 20MPix, 12x zoom, Wi-Fi, NFC - fialový

Canon IXUS 285 HS, 20MPix, 12x zoom, Wi-Fi, NFC -
Tisk Tisk        
Oblíbené Oblíbené        
Doporučit Doporučit        
Twitter Twitter       
Kód:979664
PartNo:1082C001AA
Umístění:v externím skladu
Dostupnost:3 - 5 dní
Cena bez DPH: 4 095 Kč
Cena s DPH: 4 955 Kč
Včetně zákonných poplatků.
Ostatní foto:
  • Canon IXUS 285 HS, 20MPix, 12x zoom, Wi-Fi, NFC -
  • Canon IXUS 285 HS, 20MPix, 12x zoom, Wi-Fi, NFC -
  • Canon IXUS 285 HS, 20MPix, 12x zoom, Wi-Fi, NFC -
  • Canon IXUS 285 HS, 20MPix, 12x zoom, Wi-Fi, NFC -

Popis produktu:

Kapesní styl
Ultra tenký a stylový IXUS s kovovým tělem můžete snadno nosit s sebou, kamkoli půjdete. Ultraširokoúhlý 25mm objektiv s 12× optickým zoomem a režimem 24× ZoomPlus vám umožní snadno zachytit každý okamžik ve špičkové kvalitě, blízký nebo vzdálený. Motorické zoomování vám pomůže zvolit nejlepší kompozici jediným dotykem tlačítka.
Filmy v rozlišení Full HD
Pořizování krásných videí bude zábavné a snadné. Stisknutím jediného tlačítka budete moci snadno pořizovat krásná videa v rozlišení Full HD (1080p) ve formátu MP4. Zažijte kreativní všestrannost při záznam filmů pomocí optického zoomu a užijte si ostré a stabilní výsledky díky dynamickému stabilizátoru obrazu.
Rychlé připojení
Připojte se ke kompatibilnímu chytrému zařízení pouhým jedním klepnutím pomocí Wi-Fi a technologie dynamického NFC. Použijte synchronizaci snímků pro automatické zálohování nových snímků do cloudových služeb a pořizujte krásné skupinové snímky pomocí bezdrátového dálkového ovládání z chytrého zařízení. Tlačítko Wi-Fi poskytuje rychlý a snadný přístup k Wi-Fi funkcím.
Vynikající kvalita
Užijte si výjimečně kvalitní detailní snímky – i za slabého osvětlení – zásluhou 20,2MP snímače CMOS a procesoru DIGIC 4+. Inteligentní optický stabilizátor obrazu zajišťuje ostré snímky a stabilní filmy v jakékoli situaci a velký displej LCD 7,5 cm (3,0”), který umožňuje snadné snímání a přehrávání.
Snadná kreativita
Po jediném doteku na závěrku funkce Creative Shot automaticky vyhodnotí scénu a vytvoří 5 dalších snímků pro původní záběr. Přistupte blíž a zachyťte každý detail v režimu Makro od 1 cm nebo jednoduše zaměřte a stiskněte spoušť v režimu Hybrid Auto a nechte fotoaparát automaticky vytvořit zábavný filmový souhrn všech snímků dne v rozlišení HD (720p).

Parametry:

Typ fotoaparátu: Digitální kompakty
Megapixely: 20
Optický zoom (v násobcích): 12
Rozlišení videa: 1080p
Typ paměťové karty: SD
Typ paměťové karty: SDXC
Typ paměťové karty: SDHC
Rozhraní: USB
Rozhraní: Wi-Fi
Rozhraní: NFC
Funkce: Optická stabilizace
Formát médií: MPEG4
Formát médií: MP4
Formát médií: JPEG
Záruční podmínky: 24 Měsíc(ů)