Cisco Rugged SFP - Transceiver modul SFP (mini-GBIC) - GigE - 1000Base-LX, 1000Base-LH - jednoduchý režim LC - 1310 nm - pro Cisco 3270, 3270 Rugged Integrated Services Router Card, Catalyst ESS9300 Embedded Series

Cisco Rugged SFP - Transceiver modul SFP (mini-GBI
Tisk Tisk        
Oblíbené Oblíbené        
Doporučit Doporučit        
Twitter Twitter       
Kód:631974
PartNo:GLC-LX-SM-RGD=
Umístění:v externím skladu
Dostupnost:3 - 5 dní
Cena bez DPH: 20 340 Kč
Cena s DPH: 24 611 Kč
Včetně zákonných poplatků.

Popis produktu:

      Cisco Rugged SFP - Transceiver modul SFP (mini-GBIC) - GigE - 1000Base-LX, 1000Base-LH - jednoduchý režim LC - 1310 nm - pro Cisco 3270, 3270 Rugged Integrated Services Router Card; Catalyst ESS9300 Embedded Series
Záruční podmínky: 3 měsíce standardní záruka


Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.