PS3 - Battlefield 4

Tisk Tisk        
Oblíbené Oblíbené        
Doporučit Doporučit        
Twitter Twitter       
Kód:1109146
PartNo:5030939112197
Umístění:není skladem
Dostupnost:neznámá
Cena bez DPH: 230 Kč
Cena s DPH: 278 Kč
Včetně zákonných poplatků.
    Produkt se již neprodává    

Popis produktu:

Battlefield 4™ je akčním hitem svého žánru, v němž určuje hlavní trendy. Jen v Battlefieldu hráči zažijí chvíle, kdy se prakticky smazávají rozdíly mezi hrou a pocitem skutečné radosti z úspěchu. Hra běží na bázi vysoce výkonného herního enginu Frostbite™ 3 příští generace. Battlefield 4 díky tomu nabízí naprosto jedinečně realistický a dramatický průběh akce.

Jen v Battlefieldu můžete demolovat budovy, v nich se kryje nepřítel. Jen v Battlefieldu budete velet útoku ze zádě dělového člunu. Battlefield dává hráči svobodu v rozhodování, jakým způsobem chce dosáhnout lepších výsledků, a při hledání cesty k vítězství testuje jeho schopnosti na maximum.

Kromě typicky propracovaného multiplayeru obsahuje Battlefield 4 napínavý příběh sledující osudy hlavní postavy. Jeho děj se začíná odvíjet od evakuace amerických VIP z čínské Šanghaje, po které se hráčův oddíl musí probít do bezpečí.

Battlefield 4 nemá srovnání. Poddejte se úžasně chaotické atmosféře všude zuřícího válečného konfliktu, kterou najdete jen v Battlefieldu.Herní prvky:

- Battlefield 4 běží na bázi vyspělé technologie vlastního herního enginu studia DICE s názvem Frostbite™ 3. Díky jeho výkonu může Battlefield 4 nabídnout hráčům pohled do budoucnosti interaktivní zábavy – zábavy, v níž hrají stále větší roli lidský prvek, dramatičnost a dosud nevídaný realismus.

- Hráči se naučí spolupracovat jak v režimu kampaně, tak multiplayeru. Dostanou možnost vydávat rozkazy své četě a porovnávat úspěchy v obou herních variantách.

- V prostředí skvěle zpracovaných lokalit, při jejichž tvorbě byly použity jedny z nejlepších výtvarných a zvukařských designérských postupů v rámci žánru moderních stříleček, se bude odvíjet nejen dobrodružný příběh, ale také probíhat soutěžení mezi hráči.

Parametry:

Hry - Kinect pro XBox 360: Ne
PS MOVE: Ne
Hry - Kinect pro XBox One: Ne
Hry - PEGI: 18
Hry - žánr: Akční
Hry - lokalizace: český manuál
Hry - datum vydání: 1.11.2013
Herní provedení: Ano
Hry - Virtuální realita pro PS: Není
Hry - datum vydání: 1.11.2013
Záruční podmínky: 24 měsíců