COUGAR PC zdroj ATLAS 650W 80+ Bronze (ATX 3.1)

COUGAR PC zdroj ATLAS 650W 80+ Bronze (ATX 3.1)
Tisk Tisk        
Oblíbené Oblíbené        
Doporučit Doporučit        
Twitter Twitter       
Kód:2648322
PartNo:CGR-VG-650
Umístění:v externím skladu
Dostupnost:3 - 5 dní
Cena bez DPH: 1 315 Kč
Cena s DPH: 1 591 Kč
Včetně zákonných poplatků.
Ostatní foto:
  • COUGAR PC zdroj ATLAS 650W 80+ Bronze (ATX 3.1)
  • COUGAR PC zdroj ATLAS 650W 80+ Bronze (ATX 3.1)

Popis produktu:



COUGAR Atlas (650W/750W)


Napájecí zdroj Cougar Atlas představuje moderní a spolehlivé řešení pro herní i výkonné pracovní počítače.
Díky podpoře standardu Intel ATX 3.1 a PCIe 5.1 je připraven na nejnovější generace grafických karet a procesorů.
Integrovaný 12V-2x6 (12+4 pin) konektor umožňuje přímé napájení moderních GPU bez nutnosti použití redukcí.
Certifikace 80 PLUS Bronze zajišťuje vysokou energetickou účinnost, nižší ztráty energie a stabilní provoz i při vyšší zátěži.
DC-DC technologie poskytuje přesnou regulaci napětí a silná +12V větev dodává dostatek výkonu pro náročné komponenty.
O tichý chod se stará 120mm ventilátor s kvalitním ložiskem, který efektivně odvádí teplo a zároveň udržuje nízkou hlučnost.
Použité 105°C kondenzátory přispívají k dlouhé životnosti a stabilitě zdroje i při dlouhodobém zatížení.
Zdroj je vybaven kompletní sadou ochran proti přepětí, podpětí, přetížení, přehřátí i zkratu (OVP, UVP, OPP, SCP, OCP, OTP), což zajišťuje maximální bezpečnost celé sestavy.
Hlavní vlastnosti:
- Výkonové varianty: 650 W / 750 W
- Certifikace 80 PLUS Bronze
- Podpora ATX 3.1 a PCIe 5.1
- 12V-2x6 (12+4 pin) konektor pro moderní grafické karty
- DC-DC technologie pro stabilní napětí
- Silná +12V větev
- 120mm tichý ventilátor
- 105°C kondenzátory
- Kompletní sada elektronických ochran
- Vstupní napětí 100–240 V
Cougar Atlas je ideální volbou pro uživatele, kteří hledají cenově dostupný, ale moderně vybavený napájecí zdroj s podporou aktuálních standardů a dostatečnou výkonovou rezervou pro budoucí upgrade sestavy.
Technické parametry
ModelVýkonHlavní výstup +12 VCertifikacePCIe konektory
Atlas 650650 W54.1 A80 PLUS Bronze2× (6+2)
Atlas 750750 W62.5 A80 PLUS Bronze4× (6+2)

Parametry:

PFC: Aktivní
Záruční podmínky: 36 měsíc(ů)


Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.