DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, SC to SC, OS2, Singlemode 09, 125 µ, Duplex, Length 2m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, SC to SC, OS2, Sin
Tisk Tisk        
Oblíbené Oblíbené        
Doporučit Doporučit        
Twitter Twitter       
Kód:753266
PartNo:DK-2922-02
Umístění:v externím skladu
Dostupnost:3 - 5 dní
Cena bez DPH: 126 Kč
Cena s DPH: 153 Kč
Včetně zákonných poplatků.

Popis produktu:

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, SC to SC, OS2, Singlemode 09/125 µ, Duplex, Length 2m
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, SC to SC
Best performance and link quality for your network.
Duplex cable
LSOH
Connector with ceramic ferrule
Cable diameter 3 mm
Single packed with test-report
Connector 1: SC
Connector 2: SC
Cable type: I-VH 2E9/125µ
Fiber class: OS2
Mode: Singlemode
Color cable: yellow
Boot: single-color
Fiber diameter: 9/125µ
Length: 2 m
Packaging: DIGITUS Polybag

Parametry:

Návod: Jiný
Záruční podmínky: 2 rok(y)


Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.