Focus dalekohled Bristol 10x42

Focus dalekohled Bristol 10x42
Tisk Tisk        
Oblíbené Oblíbené        
Doporučit Doporučit        
Twitter Twitter       
Kód:1568748
PartNo:W6070C-10x42
Umístění:v externím skladu
Dostupnost:3 - 5 dní
Cena bez DPH: 1 566 Kč
Cena s DPH: 1 895 Kč
Včetně zákonných poplatků.
Ostatní foto:
  • Focus dalekohled Bristol 10x42
  • Focus dalekohled Bristol 10x42

Popis produktu:

Dalekohled Bristol je univerzální základní dalekohled, díky kterému objevíte a užijete si úchvatný pohled při pozorování přírody. Je ideální pro sledování ptáků, měsíce, divoké zvěře v lese nebo při sportovních událostech.

Díky velice nízké hmotnosti nebudete pociťovat zátěž při turistice a může vás tak tento binokulární dalekohled vždy doprovázet při pozorování přírody na cestách.

Twist-up očnice umožňují rychlé a snadné nastavení pro nositele brýlí, aby byl zajištěn komfort při pozorování. Korekce dioptrie je možná o +/- 3.

Optická konstrukce obsahuje porro hranoly se sklem třídy BK7 (borosilikátové sklo). Vícevrstvá povrchová úprava optiky MC (multi-coating) zajišťuje dobrý optický výkon v této kategorii. Balení: Dalekohled, krytky, ochranné pouzdro, popruh na krk, čistící hadřík na optiku.

Švédská značka Focus Sport Optics vyrábí optiku od roku 1985. Její produkty jsou ve Skandinávských zemích, kde je příroda nekompromisní, oblíbené díky skvělému poměru ceny a výkonu.

Parametry:

Typ dalekohledu: Binokulár
Záruční podmínky: 12 Měsíc(ů)


Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.