Focus dalekohled Outdoor 8x25 Dark Green

Focus dalekohled Outdoor 8x25 Dark Green
Tisk Tisk        
Oblíbené Oblíbené        
Doporučit Doporučit        
Twitter Twitter       
Kód:1568758
PartNo:H01-825
Umístění:v externím skladu
Dostupnost:3 - 5 dní
Cena bez DPH: 2 430 Kč
Cena s DPH: 2 940 Kč
Včetně zákonných poplatků.
Ostatní foto:
  • Focus dalekohled Outdoor 8x25 Dark Green
  • Focus dalekohled Outdoor 8x25 Dark Green
  • Focus dalekohled Outdoor 8x25 Dark Green
  • Focus dalekohled Outdoor 8x25 Dark Green

Popis produktu:

Focus Outdoor je dalekohled ze série binokulárů, který vás potěší nejen příznivou cenou, ale také vám bude dělat radost po mnoho let. Vodotěsná konstrukce naplněná dusíkem chrání dalekohled před prachem a zabraňuje jeho zamlžení. Dalekohledy řady outdoor si poradí i v nepříznivých podmínkách.

Gumová rukojeť na těle dalekohledu zajišťuje dobrou přilnavost a větší bezpečnost při nárazu. Díky její ergonomii se vám dalekohled nebude v rukou klouzat a umožní vám pevný úchop.

Binokulární dalekohledy jsou také dobře vyvážené a disponují velkým zaostřovacím kolečkem, což usnadňuje práci s rukavicemi. Twist-up očnice umožňují dalekohled používat s nasazenými brýlemi.

Optická konstrukce tohoto modelu obsahuje hranoly ze skel BAK4 (Baryové korunové sklo). Ty spolu s antireflexní povrchovou úpravou MC (Multi Coating) zajišťují jasný, ostrý a přesný barevný obraz v celém zorném poli.

Díky průměru objektivu 25mm vás může tento dalekohled vždy doprovázet - při cestování, pěších túrách, túrách do hor nebo na procházku po lese. S hmotností necelých 300g si ani nevšimnete, že jej sebou nesete.

Balení: Dalekohled, krytky, ochranné pouzdro, popruh na krk, čistící hadřík na optiku.

Švédská značka Focus Sport Optics vyrábí optiku od roku 1985. Její produkty jsou ve Skandinávských zemích, kde je příroda nekompromisní, oblíbené díky skvělému poměru ceny a výkonu.

Parametry:

Typ dalekohledu: Binokulár
Záruční podmínky: 12 Měsíc(ů)


Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.