Huawei SmartAX MA5801-FL04 kompaktní OLT, 4x Flex-PON, 1U

Huawei SmartAX MA5801-FL04 kompaktní OLT, 4x Flex-
Tisk Tisk        
Oblíbené Oblíbené        
Doporučit Doporučit        
Twitter Twitter       
Kód:2530229
PartNo:MA5801-FL04
Umístění:v externím skladu
Dostupnost:3 - 5 dní
Cena bez DPH: 48 008 Kč
Cena s DPH: 58 090 Kč
Včetně zákonných poplatků.
Ostatní foto:
  • Huawei SmartAX MA5801-FL04 kompaktní OLT, 4x Flex-
  • Huawei SmartAX MA5801-FL04 kompaktní OLT, 4x Flex-

Popis produktu:

Huawei SmartAX MA5801-FL04 je kompaktní OLT s 4 upstream optickými porty GE/10GE, 2 upstream metalickými porty 1/2.5GE a 4 porty Flex-PON (GPON, XG-PON, XGS-PON nebo kombinace GPON&XG-PON a GPON&XGS-PON). Díky širokým možnostem podporovaných technologií nabízí ekonomickou a zároveň efektivní výstavbu sítě. MA5801-FL04 lze flexibilně nasadit ve scénářích FMC, v obytných budovách, na vesnicích a dalších řídce osídlených oblastech. K OLT lze připojit až 512 klientských jednotek.



Vlastnosti OLT Huawei SmartAX MA5801-FL04



  • V rámci instalací FMC mobilní operátoři plně využívají kapacitu páteřní sítě a prostor v rozvaděčích při výstavbě FTTH. Nasazují MA5801 do datových rozvaděčů a natahují drop kabely na krátké vzdálenosti, aby pokryli blízké domácnosti. To umožňuje rychlou instalaci a zprovoznění, zkrácení doby návratnosti investic (ROI) a rychlé dosažení ziskovosti podnikání.

  • Při výstavbě metropolitních sítí mají odlehlé oblasti nízkou hustotu osídlení. MA5801 lze používat společně s C++ GPON optickými moduly podporujícími vysoké optické vysílací výkony a komplexními venkovními řešeními, aby bylo dosaženo rychlého pokrytí FTTH sítí i ve vzdálených oblastech. Místa jako ostrovy nebo horské oblasti mají členité prostředí, což zvyšuje náklady na budování optických sítí a prodlužuje dobu výstavby. V těchto scénářích lze MA5801-FL04 v kombinaci s C++ GPON moduly využít k budování dálkových FTTH sítí se spolehlivou funkčností, čímž můžete ušetřit až 70 % času při budování a dosáhne se vyváženého poměru investice / pokrytí sítě.



OLT je vybaveno jedním slotem pro napájecí modul, součástí je AC napájecí zdroj, volitelně lze dokoupit DC napájecí zdroj.



Obsah balení



  • Jednotka OLT

  • (2) Licence pro použití s GPON/XGS-PON moduly

  • AC napáíjecí zdroj

  • Napájecí kabel 230V

  • (2) Úchyty do 19" rozvaděče


Parametry:

Rychlost LAN: (2) 100/1000/2500Mbps
Záruční podmínky: 24 měsíc(ů)


Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.