Jabra Link 260, QD-USB, ovl. tlačítko

Jabra Link 260, QD-USB, ovl. tlačítko
Tisk Tisk        
Oblíbené Oblíbené        
Doporučit Doporučit        
Twitter Twitter       
Kód:763334
PartNo:260-09
Umístění:v externím skladu
Dostupnost:3 - 5 dní
Cena bez DPH: 1 619 Kč
Cena s DPH: 1 959 Kč
Včetně zákonných poplatků.
Ostatní foto:
  • Jabra Link 260, QD-USB, ovl. tlačítko
  • Jabra Link 260, QD-USB, ovl. tlačítko

Popis produktu:

Přehled

Chraňte své investice do náhlavních souprav

Model Jabra Link 260 je kompatibilní s veškerými náhlavními soupravami vybavenými technologií Jabra QD (pro rychlé odpojení kabelu) a se všemi předními značkami softwarových telefonů. V důsledku toho mohou uživatelé i nadále využívat výhod, které profesionální náhlavní soupravy značky Jabra nabízí, včetně dokonalé kvalitu zvuku, potlačení šumu a pohodlí po celý den. Díky tomu je tento model ideálním řešením pro kontaktní centra, která chtějí provést hladký, efektivní a cenově dostupný přechod na systém sjednocené komunikace (Unified Communications).


Křišťálově čisté konverzace

Model Jabra Link 260 se vyznačuje celou řadou funkcí, které jsou důležité pro zachování dobré kvality zvuku, jako je například digitální zpracování signálu (DSP) zajišťující lepší srozumitelnost, a filtrování šumu pro docílení příjemného zážitku z jasnějšího zvuku bez zkreslení.


Prevence stresu a poranění sluchu

Snižuje pracovní neschopnost a zvyšuje potenciál udržet si zaměstnance. Model Jabra Link 230 poskytuje ochranu proti akustickým rázům a vyhovuje právním předpisům EU týkajících se hluku při práci (směrnice 2003/10/ES).


Veškerá správa telefonních hovorů je nyní na dosah ruky

Díky příhodným tlačítkům pro přímé ovládání na kabelu si můžete vychutnat rychlé a nejlepší možné využití vašeho softwarového telefonu. Stiskem tlačítka lze telefonní hovor přijmout/ukončit, přidržet, může rovněž nastavit hlasitost a ztlumit mikrofon. Dvě ze čtyř tlačítek lze naprogramovat na počítači tak, aby plnily uživatelem požadované úlohy jako např. „Přidržet hovor“, „Odmítnout příchozí hovor“, „Opakovaná volba posledního čísla“ a/nebo „Vytočit číslo hlasové pošty“, nebo aby splňovaly požadavky budoucích softwarových telefonů.


Vyrobeno tak, aby odolávalo i v nejnáročnějším pracovním prostředí

V zájmu zajištění dlouhé životnosti je model Jabra Link 260 vyroben z odolných, vysoce kvalitních materiálů, které obstojí i v extrémně těžkých pracovních podmínkách.


Ideální pro hot desking

Jedná Link 260 je ideálním řešením pro firmy, které hledají větší flexibilitu na pracovišti, včetně sdílení pracovního místa (hot desking).

Parametry:

Barva: Černá
Verze datového rozhraní: USB 2.0
QD (M): 1
Typ: Kabely
USB Type A (M): 1
Záruční podmínky: 24 měsíců


Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.