Kenko C-PL filtr CELESTE 58mm

Kenko C-PL filtr CELESTE 58mm
Tisk Tisk        
Oblíbené Oblíbené        
Doporučit Doporučit        
Twitter Twitter       
Kód:1157012
PartNo:225861
Umístění:v externím skladu
Dostupnost:3 - 5 dní
Cena bez DPH: 1 916 Kč
Cena s DPH: 2 318 Kč
Včetně zákonných poplatků.
Ostatní foto:
  • Kenko C-PL filtr CELESTE 58mm
  • Kenko C-PL filtr CELESTE 58mm

Popis produktu:

Série filtrů Celeste je nejvyšší řadou v sortimentu značky Kenko, která byla vyvinuta především s ohledem na potřeby profesionálních fotografů. Jedná se o prvotřídní cirkulární polarizační filtr, který v sobě spojuje nekompromisní optickou kvalitu, efektivní filtraci světelných odrazů, ASC povrchovou úpravu a nově designovaný, extra tenký, elegantní a vysoce ergonomický rámeček. Eliminuje nežádoucí odrazy nekovových předmětů, potlačuje odrazy od vodních ploch a zároveň zvyšuje kontrast a sytost venkovních scén s hlubšími barevnými odstíny. Zaručuje téměř nulové negativní ovlivnění propouštěného světla, celková vyváženost barev snímku není filtrem nikterak narušena. V neposlední řadě chrání přední optický člen objektivu před mechanickým poškozením. Filtry Celesta uspokojí nejvyšší nároky profesionálních fotografů na kvalitu a snadnou údržbu.
Název Celeste je odvozen z latinského slova "caelestis", což znamená: nádherné, mimo lidské možnosti, a italského "celeste" označujicí barvu jasného nebe.
Celeste C-PL filtry mají 18ti vrstvou antireflexní povrchovou úpravu Super ZR, což je vylepšená verze antireflexního povrchu starší profi řady Zeta. Díky této technologii je reflektivita (odrazivost) filtru na úrovni 0,3%, což je u polarizačního filtru neuvěřitelně nízká hodnota.
ASC (Anti-Stain Coating) je nová technologie povrchové úpravy filtru, díky níž vlhkost a kapky vody sklouznou z filtru a zanechávají jej čistý. Stejně tak prach a další nečistoty se na hladký povrch filtru nelepí tak silně, takže setření je dílem okamžiku. Celý proces údržby filtru je díky ASC vrstvě usnadněn, zkrácen na minimum a není potřeba jej provádět tak často, což se projeví v celkové životnosti filtru. ASC vrstva je na obou stranách filtru.
Díky použité vysoce transparentní polarizační vrstvě propouští polarizační filtry Celeste o 25% více světla než top C-PL filtry ostatních značek.
Rámeček filtru je výsledkem dlouhodobého, intenzivního výzkumu inženýrů ve vývojových laboratořích značky Kenko. Je tenčí než tenké rámečky ostatních výrobců, umožňuje bezpečné nasazení krytky objektivu, rozšířený vnitřní průměr eliminuje vinětaci.
Dodáváno v elegantním ochranném obalu.

Parametry:

Výrobce (foto-video příslušenství): Kenko
Záruční podmínky: při nákupu na IČ: 24 měsíc(ů), jinak: 12 měsíc(ů)


Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.