MaxLink aktivní PoE injektor 10G

MaxLink aktivní PoE injektor 10G
Tisk Tisk        
Oblíbené Oblíbené        
Doporučit Doporučit        
Twitter Twitter       
Kód:2583960
PartNo:10GBT-1-WM
Umístění:v externím skladu
Dostupnost:3 - 5 dní
Cena bez DPH: 588 Kč
Cena s DPH: 712 Kč
Včetně zákonných poplatků.
Ostatní foto:
  • MaxLink aktivní PoE injektor 10G
  • MaxLink aktivní PoE injektor 10G

Popis produktu:

Maxlink 10GBT-1-WM je jednoduchý aktivní PoE injektor s podporou standardů 802.3af/at/bt a také 10G ethernetu (10/100M/1/2.5/10G). Je vybaven dvojicí stíněných ethernetových konektorů (1x vstup, 1x výstup) a napájení probíhá po 4 párech (napájení po 2 párech je podporováno).



Injektor není vybaven napěťovým měničem, výstupní napětí je shodné se vstupním. Při použití vstupního napětí 56V je injektor schopen dodat výkon až 90W. Proudové omezení na port je max. 1.61 A. Napájení je možné pomocí standardního DC konektoru 5.5 / 2.1mm nebo pomocí svorkovnice, která pojme vodiče o průřezu AWG16-20.



Díky důmyslné konstrukci lze injektory spojovat do kompaktních celků a montovat je nejen na zeď, ale také na DIN lištu. Držák na DIN lištu je součástí balení.


Parametry:

Výstupní napětí [V]: 48 .. 57V DC
Záruční podmínky: 24 měsíc(ů)


Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.