MaxLink 1.25G SFP optický modul, SM, 1310nm, 20km, 2x LC konektor, DDM

MaxLink 1.25G SFP optický modul, SM, 1310nm, 20km,
Tisk Tisk        
Oblíbené Oblíbené        
Doporučit Doporučit        
Twitter Twitter       
Kód:862022
PartNo:ML-S31D-20
Umístění:není skladem
Dostupnost:neznámá
Cena bez DPH: 192 Kč
Cena s DPH: 232 Kč
Včetně zákonných poplatků.
    Momentálně není skladem    
Ostatní foto:
  • MaxLink 1.25G SFP optický modul, SM, 1310nm, 20km,
  • MaxLink 1.25G SFP optický modul, SM, 1310nm, 20km,

Popis produktu:

ML-S31D-20 je 1.25G SFP modul s 1310nm vlnovou délkou, dvěmi LC konektory a maximální vzdáleností 20km po singlemode optickém vlákně. SFP modul podporuje monitoring, neboli DDM funkci.



LC konektory v SFP modulu mají broušení typu UPC.



Modul je kompatibilní se všemi aktivními prvky od MikroTiku a také se zařízeními jiných výrobců "cisco compatibile".


Parametry:

Dosah [km]: 20
Záruční podmínky: 36 měsíc(ů)


Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.